-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Κεραία ράβδων επάνω από διακοπτών άσπρο χρώμα Shell τάσης αισθητήρων 220-240VAC το λειτουργούν
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Μέγεθος: | 76.9*39.9*27.7mm |
αισθητήρας κατοχής μικροκυμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 240V με την έγκριση CE SAA RoHS
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS |
| Μαξ. Φορτίο: | 400W (φως LED) |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Μέγεθος: | 125.8*32*36.4mm |
5.8GHz αισθητήρας κατοχής Dimmable υψηλής συχνότητας για το φως Highbay των οδηγήσεων UFO
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277Vac, 50/60Hz |
Εξασθενίζοντας ανιχνευτής παρουσίας μικροκυμάτων της FCC UL για το τρι φως απόδειξης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Δραστηριακή τάση: | 347-480VAC, 50/60Hz |
IP20 αισθητήρας 220-240VAC διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ που χρησιμοποιείται για τα φω'τα επιτροπής ανώτατης τρι-απόδειξης
| Σχεδιασμός: | Άντενα στήλης |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
Εσωτερικός ανιχνευτής Pir μικροκυμάτων τηλεχειρισμού αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Λειτουργία: | Ελέγχος από απόσταση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m |
Τοποθετώντας ύψος ανώτατο 15m 49.2ft αισθητήρων εναλλασσόμενου ρεύματος UL υψηλής τάσης 347V 480V
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.15m/49.2ft |
| Σειρά ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | λευκό ή ο Μαύρος |
| Λειτουργούσα τάση: | 347-480VAC, 50/60Hz |
150° γωνία ανίχνευσης επάνω από τοποθετημένο αισθητήρα ανώτατου Κινήματος αισθητήρων διακοπτών τον τοίχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
Εσωτερική περιοχή σχεδίου ανιχνευτών κινήσεων Dimmable διευθετήσιμη εξαιρετικά λεπτή
| Λειτουργία: | Δορυφόρος μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο |
| Σχεδιασμός: | λεπτή σχεδίαση |
| Αμβλύνσεις: | Αμβλύνσεις από 1-10V |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
αισθητήρας κατοχής φωτισμού μικροκυμάτων 1mW αισθητήρων οδηγών των οδηγήσεων 20V 60VDC
| Λειτουργούν ρεύμα: | 1Α (μέγιστο) |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Δραστηριακή τάση: | 20-60Vdc |
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |

