-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Από τη συμπαγή συχνότητα αισθητήρων 5.8GHz Κινήματος μικροκυμάτων για το ανώτατο φως
| Εργασιακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Μέγεθος: | 80.2X36.6X23mm |
| Πιστοποιητικό: | CULus καταχωρισμένη, FCC |
Εξασθενίζοντας λειτουργίας PIR μικροκυμάτων κινήσεων σειρά ανίχνευσης αισθητήρων μακροχρόνια
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Εσωτερικός ανιχνευτής Pir μικροκυμάτων τηλεχειρισμού αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Λειτουργία: | Ελέγχος από απόσταση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m |
Ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων PIR οδηγών 57W οδηγήσεων
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
| Εκτίμηση IP: | IP 20 |
| Κενή τάση φορτίων: | ≤63V συνεχές ρεύμα |
| παράγοντας δύναμης: | ≥0.9 |
APP αισθητήρων 120V 277V BLE PIR έλεγχος με την πιστοποίηση της FCC UL
| τύποι: | 4 διαφορετικοί τύποι για διαφορετικές εφαρμογές |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό και Μαύρο |
| Τετάρτη: | 120-270V |
| Πιστοποιητικό: | UL FCC |
| Πλεονεκτήματα: | Δίκτυο Bluetooth, έλεγχο ομαδοποίησης APP |
Αποσυνδεμένο 36W σχέδιο αισθητήρων 120-240-277VAC Κινήματος μικροκυμάτων για το φως Tripoorf
| Τεχνολογία: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | Τούβ RED CE |
| Δύναμη εισόδου: | Μέγιστο 40W |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδήγησης με χαμηλή ένταση |
| Εγγύηση: | Συνήθως 3 χρόνια, μπορεί να είναι 5 χρόνια. |
Από το συμπαγές σχέδιο αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων λειτουργίας για το ανώτατο φως
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Εφεδρική δύναμη: | <1w> |
Άσπρος αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κάλυψης υπαίθριος με τη γωνία ανίχνευσης 150°
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 50,8 GHz ± 75 MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Μέγεθος: | 80.2*36.6*23mm |
Χρησιμοποιημένη 5.8GHz Κινήματος μικροκυμάτων 120-277VAC συχνότητα αισθητήρων για το φως Triproof
| Επιθεωρητής ύψος: | 15 μέτρα ύψος/ 49 πόδια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειρισμός |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/10min |
Αδιάβροχο μικρό σχέδιο μακροχρόνιας σειράς αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων καινοτόμο
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Εφεδρική δύναμη: | <1w> |

