-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
CE RoHS αισθητήρων μικροκυμάτων PIR κεραιών 120VAC 277VAC ράβδων πιστοποιημένο
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
η εισαγωγή 120V 277VAC αποσύνδεσε τον εσωτερικό αισθητήρα PIR για το γραμμικό φως
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 120-277VAC |
| Αισθητήρας: | αισθητήρας pir |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
υψηλός ανιχνευτής Κινήματος χρήσης κόλπων αισθητήρων κινήσεων εισαγωγής PIR 120V 277VAC
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 120-277VAC |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Ονομασία των προϊόντων: | pir ανιχνευτής κινήσεων |
Αισθητήρας Dimmable Pir αισθητήρων κινήσεων Dimmable υψηλής δύναμης για το φως Triproof
| Ονομασία του προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
Εξασθενίζοντας από το Κίνημα μικροκυμάτων 1-10V τη χρησιμοποιημένη 5.8GHz 120-277VAC συχνότητα αισθητήρων
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας κίνησης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 1W |
| Έλεγχος: | Δυνατό να μειωθεί από 1-10V |
| Εργασιακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Λειτουργούσα τάση 120V 277VAC αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων IP20 ΔΆΛΙ
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz, μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Μοναδικός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων επάνω ΑΠΟ τον εξωτερικό αισθητήρα μικροκυμάτων ελέγχου
| Εργασιακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
Το έξυπνο εναλλασσόμενο ρεύμα αισθητήρων 120-277V Κινήματος μικροκυμάτων λειτούργησε τη συχνότητα 50 60Hz
| Εργασιακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο 14 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 10 μέτρα (στο τοίχωμα) |
Έξυπνος αισθητήρας 120~277VAC Κινήματος μικροκυμάτων ελέγχου για το αποσυνδεμένο φως σχέδιο Tripoorf
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδηγών Dimmable |
|---|---|
| Έλεγχος: | Διακόπτες ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Σχέδιο: | αποσυνδεμένο σχέδιο |
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Εξουσιοδότηση: | Κανονικά 3 έτη, θα μπορούσαν να είναι 5 έτη |
Για αποσυνδεμένο αισθητήρας σχέδιο 120~240 ~277VAC Κινήματος μικροκυμάτων Tripoorf το ελαφρύ
| Τεχνολογία: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Έλεγχος: | Ρυθμίσεις τηλεχειρισμού |
| Σχεδιασμός: | Ανεξάρτητη σχεδίαση |
| Τετάρτη: | ≤ 70V DC |
| Συντελεστής ισχύος: | ≥0.9 |

