-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Υψηλός αισθητήρας κατοχής Dimmable κόλπων IP65 UFO αυτόματα ΣΕ/ΑΠΌ τη λειτουργία
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz,μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 4 διαφορετικά σχέδια για διαφορετικές εφαρμογές |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz · 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Δρόμος ελέγχου: | Έλεγχος θαμπώματος |
| Πιστοποιητικό: | Υπηρεσίες που παρέχονται από την Επιτροπή |
Μικρός κινήσεων ανιχνευτής Κινήματος ελέγχου HF φωτισμού αισθητήρων ανιχνευτών ελαφρύς
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
|---|---|
| Χρόνος λαβής: | 5s/60s/3min/10min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP20 |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
0.3mW γραμμικό αποσπάσιμο σχέδιο αισθητήρων κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Λειτουργία: | Λειτουργία Dimmable |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 0.5·1.5m/s |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 3-6m (εγκαταστημένο στην οροφή) |
120VAC 277VAC IP20 6m εσωτερικός αισθητήρας κινήσεων για το διάδρομο γραφείων
| Έλεγχος θαμπώματος: | Λειτουργία αμβλύνειας + ON/OFF |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃ ~ +55℃ |
12VDC εξασθενίζοντας αισθητήρας ανίχνευσης Κινήματος εισαγωγής PWM ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ τον έλεγχο
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 20*7.5mm |
|---|---|
| Ανίχνευση: | 100% |
| Χρόνος λαβής: | 1min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux |
| Τρόπος ελέγχου: | ON/OFF |
Hd05v-CRH αισθητήρας μικροκυμάτων με το διακόπτη ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ και τη On/Off λειτουργία
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Προγραμματισμός: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Εισαγωγή: | 120-240VAC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Τοίχος που τοποθετείται επάνω από TUV ανιχνευτών Κινήματος αισθητήρων HF διακοπτών την πιστοποίηση
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/90s/5min/15min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
Καλωδίων κρυστάλλου επικεφαλής ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων ρύθμιση τηλεχειρισμού μεγέθους αισθητήρων συμπαγής
| Αποδόσεις: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κεφαλή κρυστάλλου 4 καρφίτσες |
| Μέγεθος: | 51*24,4*14mm |
| Μέγεθος καλωδίου: | Με εξαίρεση το μήκος τερματικού 525 mm |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
το μεγάλο υψόμετρο 15m εγκαθιστά εισαγμένο το 12VDC αισθητήρα κινήσεων τηλεχειρισμού
| Μέγεθος: | 51*24,4*14mm |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Εγκατάσταση ύψους 15 μέτρων |
| Ρυθμίσεις λειτουργίας: | Με τηλεχειρισμό |
| Εισαγωγή: | 12VDC |
| Αποδόσεις: | 0-10V |
PWM που εξασθενίζει το διακόπτη ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων για φως ανώτατης το τρι απόδειξης
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
|---|---|
| ανιχνευόμενη ακτίνα: | 25m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25~60℃ |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-4m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |

