-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ευρεία πίεση 120VAC 60Hz ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το συμπαγές μέγεθος κινήσεων ελέγχου αισθητήρων
| Τετάρτη: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Τύπος σύνδεσης: | Συνδετήρας αμφενόλης (L,N,N,L') |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | 300W (φόρτωση με αντίσταση), 100W (φόρτωση με χωρητικότητα) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2-5m (εγκαταστημένο στην οροφή) |
Άσπρο TUV εκτίμησης αισθητήρων κινήσεων Dimmable χρώματος IP20 ΚΌΚΚΙΝΟ πιστοποιημένο
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø14m/45.92ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Φως της ημέρας εξασθένισης που συγκομίζει λιγότερο από τον αισθητήρα ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 30mA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | πακέτο φυσαλίδων, επίπεδος, ξεραίνοντας πράκτορας εγγράφου, εξωτερικό χαρτοκιβώτιο. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 ημέρες για τη διαταγή δειγμάτων, 1-2 εβδομάδες για τη μαζική διαταγή |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 200,000pcs το μήνα |
| : |
IP20 ανώτατο 6m 19.68ft τοποθετώντας ύψος αισθητήρων κινήσεων φωτός της ημέρας εκτίμησης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø14m/45.92ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Στεγανοποιήστε τον αισθητήρα ανίχνευσης κινήσεων ύψους 12m ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ τον αισθητήρα διακοπτών
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A,120Vac, μέγιστο.2.0A,277Vac |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 12m/39.36ft (εγκατεστημένο στην οροφή) |
Στρογγυλός αισθητήρας ανώτατων ελαφρύς κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το καινοτόμο σχέδιο διακοπτών
| Δραστηριακή τάση: | 120~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Αποσυνδεμένο τοποθετώντας ύψος Max 6m αισθητήρων κινήσεων τηλεχειρισμού IP20
| Τρόπος ελέγχου: | Υποστήριξη ρυθμίσεων τηλεχειριστή |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Ελαφρύτερο σχεδιασμό με τηλεχειριστήριο |
| Μέγεθος: | Κύριο σώμα:269.6*30*21mm, Διαχωρισμός:51*24.4*14mm |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο ύψος 6 μέτρα (εγκαταστημένο στην οροφή) |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Κανένα της Shell γυμνό κατώτατο όριο 10Lux φωτός της ημέρας αισθητήρων ολοκληρωμένου κυκλώματος πινάκων IP20 μικροσκοπικό
| Συνδετήρας: | Παραγωγή βελονιών τριών θέσης |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | ON/OFF |
| Γωνία ανίχνευσης: | 150° (τοίχος που τοποθετείται), 360° (ανώτατο όριο που τοποθετείται) |
| Εμφάνιση: | Κανένα κοχύλι, γυμνός πίνακας |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 10Lux |
Τηλεχειρισμός IP 20 HD01R HD02R επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών
| Πιστοποιητικό: | ΡΕΔ ROHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | ≤ 150° ((Χωρίς γυαλί) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Εγκαταστάθηκαν σε οροφή μικρότερη ή ίση με 3,5 m |
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | 300W (φόρτωση με αντίσταση), 100W (φόρτωση με χωρητικότητα) |
Λειτουργία 7.5V 12VDC Momery αυτόματη επάνω από την ελαφριά παραγωγή αισθητήρων PWM
| Αποδόσεις: | 5 επιλογές εξόδου PWM |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | <30 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Διάσταση: | (LxWxH) 45,8*24,6*18 |
| Χρήση: | Φως, ασφάλεια, έξυπνο σπίτι |

