-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
IP20 6m πλήρης φωτισμός αισθητήρων μικροκυμάτων επάνω από την ανώτατη 400W ικανότητα μετατροπής αισθητήρων
| Δραστηριακή τάση: | 220-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.6m |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
4 ΕΜΒΥΘΙΣΗ επάνω από τον αισθητήρα 4 διακοπτών τελική εύκολη εγκατάσταση σφιγκτηρών Πολωνού Pluggable
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Χρόνος λαβής: | 5s/1min/3min/10min |
| Μέγεθος: | 76.9*39.9*27.7mm |
6 διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ AC240V επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών για Downlight
| Τύπος σύνδεσης: | Κόκκινο, μαύρο, κίτρινο. |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
| Δυνατότητα διακόπτη: | Μαξ.400W ((Διακόλλημα ελέγχου) · Μαξ.800W ((Λάμπα πυρακτώσεως) |
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS |
220 - 240VAC επάνω από την εκτίμηση αισθητήρων IP20 διακοπτών για το φως επιτροπής/το ανώτατο φως
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πιστοποιητικό: | CE TUV RED |
Τηλεχειρισμός IP 20 HD01R HD02R επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών
| Πιστοποιητικό: | ΡΕΔ ROHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | ≤ 150° ((Χωρίς γυαλί) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Εγκαταστάθηκαν σε οροφή μικρότερη ή ίση με 3,5 m |
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | 300W (φόρτωση με αντίσταση), 100W (φόρτωση με χωρητικότητα) |
5.8GHz άσπρη γραμμική εμφάνιση αισθητήρων κατοχής Dimmable μικροκυμάτων
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Μέγεθος: | 162.6*32.4*31.3mm |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
Αποσυνδέστε τους αισθητήρες 120 ασφάλειας μικροκυμάτων σχεδίου - 277V που ελέγχεται από το μακρινό ελεγκτή
| Λειτουργούσα τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ON/OFF |
| Διεπαφές: | 4-πόλος pluggable τερματικό σφιγκτηρών (Λ, Ν, Ν, L) για το καλώδιο 1.5mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Συμπαγές φως επάνω από την ακτίνα αισθητήρων ανώτατο όριο σειράς ανίχνευσης 9,84 - 19.68ft που τοποθετείται
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη αναμονής: | < 0,5 mW |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-5m/8.2-16.4ft (εγκατεστημένο στο ταβάνι) |
Κεραία ράβδων επάνω από διακοπτών άσπρο χρώμα Shell τάσης αισθητήρων 220-240VAC το λειτουργούν
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Μέγεθος: | 76.9*39.9*27.7mm |
IP20 αποσυνδεμένος πολυ αισθητήρας του ΔΑΛΙΟΎ επάνω από το διακόπτη χρόνος ζωής 50000 ωρών
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.6m |

