-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Συμπαγές μέγεθος ανιχνευτών κινήσεων τηλεχειρισμού ΣΥΝΕΧΟΥΣ εισαγωγής 10.5V 15V
| Δραστηριακή τάση: | 10.5-15V συνεχής ρεύμα (ρεύμα τροφοδοσίας> 50mA) |
|---|---|
| Αποδόσεις: | DIM/1-10V |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
| Χρόνος αναμονής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
Εσωτερική κινήσεων χρησιμοποιημένη 5.8GHz ανιχνευτών ελαφριά εναλλασσόμενο ρεύμα συχνότητα αισθητήρων 220-240V
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/90s/5min/15min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
συνδυασμένο 0.23A των οδηγήσεων 12W 25W Dimmable τρέχον αισθητήρας γραμμικό φως οδηγών
| Οδηγός οδηγήσεων: | 12-25W |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισαγωγής: | 28W (μέγιστο) |
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.23A μέγιστο. |
5.8GHz γραμμικό φως επάνω από τον αισθητήρα 144.4mm*28mm*27.5mm διακοπτών αισθητήρας ραντάρ μεγέθους
| Λειτουργούσα τάση: | 220-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m/19.68ft |
| Χρώμα: | Άσπρος |
IP20 τρι φως απόδειξης επάνω από την κεραία ράβδων αισθητήρων που καλύπτει τη μεγάλη περιοχή
| Εργασιακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Άσπρο χρώμα επάνω από τον αισθητήρα 30° διακοπτών - ευρεία γωνία ανίχνευσης 150° με την απλή δομή
| Δραστηριακή τάση: | 120-240 VAC 50/60Hz· 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Ανθεκτικό φωτισμένο αυτοκίνητο 5.8GHz επάνω από τον αισθητήρα με την επίπεδη κεραία
| Τάση εισαγωγής: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE TUV ΚΌΚΚΙΝΟ RoHS |
| Μέγιστο φορτίο: | 400W (φως των οδηγήσεων) |
| Λειτουργία: | ON/OFF αισθητήρας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
12VDC χαρακτηριστικός αισθητήρας μικροκυμάτων Antanna ράβδων για την εσωτερική ανώτατη ελαφριά χρήση
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 12VDC |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Hd05v-CRH αισθητήρας μικροκυμάτων με το διακόπτη ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ και τη On/Off λειτουργία
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Προγραμματισμός: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Εισαγωγή: | 120-240VAC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
5.8GHz αισθητήρας κατοχής Dimmable υψηλής συχνότητας για το φως Highbay των οδηγήσεων UFO
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277Vac, 50/60Hz |

