-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
το μεγάλο υψόμετρο 15m εγκαθιστά εισαγμένο το 12VDC αισθητήρα κινήσεων τηλεχειρισμού
| Μέγεθος: | 51*24,4*14mm |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Εγκατάσταση ύψους 15 μέτρων |
| Ρυθμίσεις λειτουργίας: | Με τηλεχειρισμό |
| Εισαγωγή: | 12VDC |
| Αποδόσεις: | 0-10V |
Συμπαγής αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων 12m με αυτόματο επάνω από το διακόπτη
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5 μέτρα/6,56-16,40 πόδια |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.37ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
PWM που εξασθενίζει το διακόπτη ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων για φως ανώτατης το τρι απόδειξης
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
|---|---|
| ανιχνευόμενη ακτίνα: | 25m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25~60℃ |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-4m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
120VAC τοποθετημένο ανώτατο όριο μικρόκυμα αισθητήρων κινήσεων με το διακόπτη εμβύθισης
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Ενέργεια ενότητας αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων κεραιών 5.8GHz ράβδων - φως αποταμίευσης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Λειτουργούσα τάση 120V 277VAC αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων IP20 ΔΆΛΙ
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz, μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Τύπος κεραιών ράβδων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 220VAC 240VAC 50Hz 60Hz
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Αποσυνδεμένος αισθητήρας κινήσεων σχεδίου για τη γραμμική ελαφριά λειτουργία εξασθένισης Triproof
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Τηλεχειρισμός & διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Υψόμετρο: | μέγιστο 6m. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Βιομηχανικός αισθητήρας κινήσεων Dimmable 4 Τύπος Πολωνού - στο τερματικό για τις περισσότερες συσκευές φωτισμού
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Πιστοποιητικό: | CULus καταχωρισμένη, FCC |
Χωριστός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων σχεδίου 0.3mW για τα φω'τα ασφάλειας των οδηγήσεων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ενεργοποίηση/αποκλεισμός+αμβλύνση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |

