-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ενεργός αισθητήρας κινήσεων ραντάρ μικροκυμάτων ανιχνευτών παρουσίας μικροκυμάτων υψηλής ακρίβειας
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.o14m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
Άσπρη εξαιρετικά λεπτή λειτουργία εξασθένισης αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 1V 10V
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Λειτουργία: | ενεργοποίηση / απενεργοποίηση + εξασθένιση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη επτά πόλων (L,N,N,L·1-10v+,1-10v-,SYNC) για καλώδιο 1,5 mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Αισθητήρας κινήσεων υψηλής συχνότητας ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το εναλλασσόμενο ρεύμα διακοπτών 220V 240V που χρησιμοποιείται
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
0.3mW γραμμικό αποσπάσιμο σχέδιο αισθητήρων κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Λειτουργία: | Λειτουργία Dimmable |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 0.5·1.5m/s |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 3-6m (εγκαταστημένο στην οροφή) |
Ο αισθητήρας κινήσεων λουτρών Dimmable αποσύνδεσε τη διευθετήσιμη περιοχή ανίχνευσης
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο και φωτισμός οροφής |
| Έλεγχος: | Δυνατό να μειωθεί από 1-10V |
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.200W ((Διακόλλημα ελέγχου) Μαξ.400W ((Λάμπα πυρακτώσεως) |
Το γυμνό μεγάλο υψόμετρο πινάκων λειτουργίας συγκομιδής φωτός της ημέρας εγκαθιστά τον αισθητήρα ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
| Λειτουργία: | Συγκομιδή φωτός της ημέρας |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ασύρματες καρφίτσες |
| Τοποθετώντας ύψος: | υψηλή εγκατάσταση 15m για το highbaylight |
| Θέτοντας μέθοδος παραμέτρων: | Τηλεχειρισμός |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | χαμηλότερος από 0.3mW |
ΑΠΟ τον τοίχο λειτουργίας τοποθετήστε το διακόπτη αισθητήρων κινήσεων για το γραμμικό φως
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Προγραμματισμός: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Εισαγωγή: | 220-240VAC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Ευρεία σειρά ανίχνευσης αισθητήρων κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για το ανώτατο φως
| Συνδέστε: | ΔΆΛΙ Dimmable |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Εφαρμογή: | Δοκιμαστικό φως |
| Τετάρτη: | 120-240V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Πακέτο φυσαλίδων, επίπεδο, εξωτερικό χαρτοκιβώτιο εγγράφου. |
Ευφυής ανίχνευση Κινήματος αισθητήρων κινήσεων IP65 Bluetooth PIR
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz · 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤1.5w |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.16M/52.48ft |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -35°C ~ +55°C |
12VDC ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ κινήσεων μικροκυμάτων για την εσωτερική εφαρμογή Preinstalled
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη: | 12VDC |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Διακόπτης μοχλών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |

