-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
IP20 αισθητήρας κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων φωτός της ημέρας με επάνω από τη λειτουργία
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι) Μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Λειτουργούσα τάση αισθητήρων κινήσεων Dimmable τοποθετημένη ανώτατο όριο 120VAC 277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκή εμφάνιση με διαχωρισμό της κεφαλής |
| Δυνατότητα διακόπτη: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5-6 μέτρα/8,2-19,68 πόδια |
Αποσυνδεμένη ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κινήσεων κόλπων μικροκυμάτων υψηλή
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac, 50/60Hz, μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 8-15 μέτρα / 26,25-49,2 πόδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C~+70°C |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
Κώδικας πινάκων στο πίσω σχέδιο σκαφών της γραμμής αυτόματου ελέγχου αισθητήρων κινήσεων 12VDC εύκολο να εγκαταστήσει
| Διάταξη: | Ερυθρός (εισαγωγή 12 VDC) /ΜΑΛΑΝΟ (εξαγωγή GND) /ΚΙΛΟ (εξαγωγή 0-10 V) |
|---|---|
| Παράμετρος: | Διακόπτης ή τηλεχειριστήριο |
| Μέγεθος: | Α*Π*Η: 85*22,3*24,5MM |
| Αποδόσεις: | 0-10V εξασθένιση |
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/30s/20min/+∞ |
Λειτουργίας IP20 την αυτόματη κινήσεων λάμψη διακοπτών αισθητήρων ελαφριά που τοποθετείται ΑΠΟ
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό·Μαξ.800W ((Λάμπα πυρακτώσεως) |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
Αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το ανώτατο 6m 19.68ft τοποθετώντας ύψος διακοπτών
| Δραστηριακή τάση: | 220-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Αυτόματος ελαφρύς αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη 9 ρύθμιση διακοπτών εμβύθισης
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | Τούβ CE RED RoHS |
| Μαξ. Φορτίο: | 400W (φως LED) |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κεραιών ράβδων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το συμπαγές μέγεθος σκαφών της γραμμής διακοπτών
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS |
| Μαξ. Φορτίο: | 400W (φως LED) |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Μέγεθος: | 125.8*32*36.4mm |
Επίπεδος αισθητήρας κινήσεων κεραιών 10Lux 50Lux επάνω από το διακόπτη
| Ρυθμίσεις λειτουργίας: | Με τηλεχειριστήριο (HD03R) |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Ράδιο, 2-6m/6.56-19.68ft (εγκατεστημένο στην οροφή) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-6m/6.56-19.68ft (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Τυποποιημένος 5.8G αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων EMC με τον πιό αμυδρό διακόπτη
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη των οδηγήσεων παραγωγής: | 9W-18W |
| Τάση των οδηγήσεων παραγωγής: | 30V-58V ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
| Πρότυπα EMC: | EN55015 |
| παράγοντας δύναμης: | ≥0.9 |

