-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
ON/OFF χρησιμοποιημένη 5.8GHz 220-240VAC συχνότητα αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου
| Ικανότητα μετατροπής: | Max.400W (εργαλείο ελέγχου) Max.800W (πυρακτωμένος λαμπτήρας) |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη: | ≤0.5W |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <0> |
Ενέργεια - ελαφρύς ανιχνευτής κινήσεων μικροκυμάτων μακροχρόνιας σειράς αισθητήρων κινήσεων διακοπτών αποταμίευσης
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Σχεδιασμός: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Έγκριση: | Τούβ CE RED |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Κεραία 14m βελόνων αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη για τα τρι φω'τα απόδειξης
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Ελαφρύς IP20 αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων τρι απόδειξης με το γραμμικό σχέδιο
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου και στρώματος |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Δραστηριακή τάση: | 220-240VAC 50/60Hz |
TUV SAA ΚΌΚΚΙΝΟΣ αισθητήρας ανώτατων ελαφρύς 16W Dimmable κινήσεων CE
| Χρήση: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Για φώτα οροφής |
| ρεύμα εισόδου: | 0.3A μέγιστο |
| Δραστηριακή τάση: | Εφαρμογή του RoHS TUV RED |
| Θεωρία: | 16W |
Αισθητήρας ανώτατων ελαφρύς 120V 277VAC κινήσεων ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το συμπαγές σχέδιο διακοπτών
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
Αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου θερμοκρασίας IP 20 με τον αυτόματο διακόπτη για τα φω'τα
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
|---|---|
| Χρόνος λαβής: | 5s/60s/3min/10min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP20 |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Έλεγχος διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ οδηγών αισθητήρων κινήσεων των στρογγυλών οδηγήσεων για το ανώτατο φως
| Όνομα προϊόντων: | Αισθητήρας Mition μικροκυμάτων Dimmable |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Contor: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Χρόνος λαβής: | 5s/90s/ 5min/10min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux το /10Lux το /50Lux/Disable |
Ακτίνα 4m αισθητήρων κινήσεων ελέγχου BLE HD02R HD03R APP σειρά ανίχνευσης 6m
| Μέθοδος ελέγχου: | ON/OFF 0-10Vdimming (συγχρονισμός με το bluetooth APP) |
|---|---|
| Αιχμή παραγωγής: | ≥3500mV |
| Υπέρυθρο μήκος κύματος: | 5-14um |
| Τηλεχειρισμός: | HD02R, HD03R, APP |
| Χρόνος μηχανών: | 45±5s |
IP20 ανώτατο 6m 19.68ft τοποθετώντας ύψος αισθητήρων κινήσεων φωτός της ημέρας εκτίμησης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø14m/45.92ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |

