-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Μακρινός αισθητήρας κινήσεων διακοπτών 5.8G ελαφρύς με την εύκολη εγκατάσταση χρονομέτρων
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Απαιτήσεις συσκευασίας: | Μπουλόνι, χαρτί, εξωτερικό κουτί. |
UL προαιρετικό κατώτατο όριο φωτός της ημέρας αισθητήρων κινήσεων διακοπτών ελέγχου φωτισμού έγκρισης της FCC
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Αισθητήρας Dimmable για εξαιρετικά-λεπτό σχέδιο υψηλής συχνότητας 5.8GHz Triproof το ελαφρύ
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Έγκριση: | CE RoHS |
Συμπαγής εξουσιοδότηση σχεδίου 12VDC 5 αισθητήρων υψηλής συχνότητας 5.8GHz Dimmable
| Τοποθετώντας ύψος: | 12 VDC |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη: | <0> |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
| Λειτουργία: | Dimmable λειτουργία PWM |
Το συνεχές ρεύμα εισήγαγε τον εσωτερικό τηλεχειρισμό 12VDC τύπων κινήσεων κρυμμένο ανιχνευτής
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA±5% |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλεισμός |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Απομονωμένος τηλεχειρισμός αισθητήρων κατοχής Dimmable λύσης που θέτει το σχέδιο Datached
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδηγών Dimmable οδηγήσεων |
|---|---|
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| SCP: Αυτόματη αποκατάσταση, OVP, OCP, OTP: | 87% (μέγιστο) |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
50 συχνότητα αισθητήρων κινήσεων διακοπτών ελέγχου φωτισμού 60Hz 120VAC 5.8GHz
| Εργασιακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Σχεδιασμός: | Υπερ συμπαγή σχεδίαση |
| Warrnty: | 5 έτη |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
Αισθητήρας τηλεχειρισμού 0-10V Dimmable για την εγκατάσταση 15m Highbay
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | ≤25mA |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλεισμός |
| Δραστηριακή τάση: | 12 VDC |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
Ελαφρύς IP20 αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων τρι απόδειξης με ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ τη λειτουργία
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-6m/8.2-19.68ft ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
|---|---|
| Μαξ. Φορτίο: | Μέγιστο.200W |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF, λειτουργία θολάσματος και τηλεχειριστήριο |
Τάση εισαγωγής αισθητήρων κινήσεων Dimmable κατοχής φωτισμού 120VAC 277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Λειτουργία: | 1-10v αμβλύνσεις/ ενεργοποίηση/αποκλεισμός/χειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C~+70°C |

