-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Αισθητήρας κινήσεων Dimmable Κινήματος μικροκυμάτων μικρός με τη διεπαφή ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Εύκαμπτη γωνία ανίχνευσης αισθητήρων κινήσεων διακοπτών ελέγχου φωτισμού φωτός της ημέρας
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
120-277V χρησιμοποιημένος εναλλασσόμενο ρεύμα τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable για το ανώτατο φως
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειριστήρια |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
Συμπαγές σχέδιο 220-240VAC αισθητήρων κινήσεων ανώτατου ελαφρύ Dimmable που χρησιμοποιείται
| Ονομασία του προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
TUV αισθητήρων κινήσεων Dimmable εγκατάστασης 15M Highbay ΚΌΚΚΙΝΗ πιστοποίηση CE
| Επιθεωρητής ύψος: | Υψόμετρο 15 m |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο και φωτισμός οροφής |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Δυνατό να μειωθεί από 1-10V |
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz |
Ράβδων κεραιών Dimmable κινήσεων αισθητήρων σύνδεση 220-240VAC που χρησιμοποιείται ασύρματη
| Εγκατάσταση: | Φώτα εσωτερικής εγκατάστασης |
|---|---|
| Έγκριση: | CE ROHS |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
Θέτοντας υψηλή συχνότητα IP20 αισθητήρων κινήσεων Dimmable διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για το ανώτατο φως
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
|---|---|
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/10s/1min/10min/30min/1h/∞ |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
Αισθητήρας κινήσεων ελέγχου 100W φωτισμού ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ την προαιρετική σειρά ανίχνευσης διακοπτών
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Μέγεθος: | 60.6*35.5*25.1mm |
Ελαφριά κεραία 4 ράβδων τρι απόδειξης ON/OFF λειτουργία αισθητήρων κινήσεων διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ
| Εγκατάσταση: | Με τέσσερις διακόπτες DIP |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25°C~+60°C |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
Αυτόματο φως διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ επάνω από τον αισθητήρα κινήσεων ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Λειτουργία: | Ενεργός αισθητήρας διακόπτη |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø14m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι),Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο) |

