-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ανιχνευτής Κινήματος μικροκυμάτων αισθητήρων κινήσεων υψηλής συχνότητας 5.8GHz BLE
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Δραστηριακή τάση: | Αμερικανική έκδοση:120-277VAC,Ευρωπαϊκή έκδοση:12-240VAC |
Για την ενέργεια αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων ελαφριών προσαρτημάτων Tripoof - αποταμίευση
| Λειτουργούσα τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Max.400W (εργαλείο ελέγχου) Max.800W (πυρακτωμένος λαμπτήρας) |
| Εφεδρική δύναμη: | ≤0.5W |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.4.5m (ανώτατο όριο που τοποθετείται) |
5.8GHz εξασθενίζοντας έλεγχος διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ αισθητήρων κινήσεων υψηλής συχνότητας
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
5.8GHz συχνότητας του ΔΑΛΙΟΎ σειράς 120V 240V που χρησιμοποιείται εναλλασσόμενο ρεύμα αισθητήρων κινήσεων μακροχρόνιας
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για φώτα οροφής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/30s/20min/+∞ |
IP20 αισθητήρας κατοχής διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για το χώρο στάθμευσης Lihgt αυτοκινήτων αποθηκών εμπορευμάτων
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
| Λειτουργία: | λειτουργία ενεργοποίησης/αποσύνδεσης+φωτισμού |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
10m 14m Dimmable μακροχρόνιας σειράς αισθητήρας κινήσεων για το ελαφρύ προσάρτημα αποθηκών εμπορευμάτων
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι) Μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø14m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Έγκριση: | CE RoHS TUV RED |
UL εγκεκριμένος εξασθενίζοντας αισθητήρας κινήσεων της FCC RoHS για τον έλεγχο φωτισμού
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%50%75%100% |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
αισθητήρας Κινήματος μικροκυμάτων αισθητήρων κινήσεων 120V 240VAC ΔΆΛΙ 5.8GHz
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αισθητήρας dali |
| Εφαρμογή: | Για φώτα οροφής |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
ON/OFF αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου 120VAC που χρησιμοποιείται για το ανώτατο όριο/το φως Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Λειτουργία: | Ενεργός αισθητήρας διακόπτη |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 20,5-4,5m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Έξυπνος αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου 220 - χρησιμοποιημένη 5.8GHz εναλλασσόμενο ρεύμα συχνότητα 240V
| Ονομασία του προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Πιστοποιητικά: | CE TUV RED |

