-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
5.8GHz συμπαγής αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη για το ανώτατο φως
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø14m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι),Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο) |
IP20 αισθητήρας κινήσεων φωτός της ημέρας ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ την προαιρετική σειρά ανίχνευσης διακοπτών
| Τεχνολογία: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC RoHS |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 12m |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Η μέγιστη ισχύς που μπορεί να επιβληθεί είναι η μέγιστη ισχύς που μπορεί να επιβληθεί από τον κατασκ |
Κεραία ράβδων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων τηλεχειρισμού 120-277VAC με 5 έτη εξουσιοδότησης
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A,120VAC, μέγιστο.2.0A,277VAC |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
Γραμμικό Highbay των εσωτερικών ελαφριών μικροκυμάτων Dimmable κινήσεων οδηγήσεων αισθητήρων για το μοντάρισμα επιφάνειας
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz Ή 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF, αμβλυντική λειτουργία 1-10v και τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Χρώμα: | Λευκό και μαύρο (έκδοση Β μόνο μαύρο) |
Εξωτερικός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων 220VAC 240VAC για τα φω'τα Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
ρύθμιση τηλεχειρισμού οδηγών αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 120V 240VAC
| Οδηγός LED: | 20W Απομονωμένος οδηγός LED |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισόδου: | 25W (μέγιστο) |
| ρεύμα εισόδου: | 0.4Α Μαξ. |
12VDC λεπτός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κατάλληλος για την επιτροπή των οδηγήσεων και το φως Troffer
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προγραμματισμός: | Τηλεχειρισμός & διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Δύναμη: | 12VDC |
| Λειτουργία: | pwm εξασθενίζοντας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Μικρός αισθητήρας κινήσεων 100W ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ τον κατάλληλο έλεγχο διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ διακοπτών
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Εργασία με λέιζερ στο σώμα του προϊόντος |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Έλεγχος: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Απομονωμένος αισθητήρας κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων λύσης για τους τρι λαμπτήρες απόδειξης
| Εφεδρική κατανάλωση ισχύος: | Λιγότερο ή ίσο με 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~55°C |
| Δύναμη LED εξόδου: | Μαξ. 75W |
| Κύρια τάση: | ≤ 60V |
| Τρόπος ελέγχου εξόδου: | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
η ασφάλεια των οδηγήσεων ύψους 15m 49ft ανάβει τον έλεγχο διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων κινήσεων
| Επιθεωρητής ύψος: | 15 μέτρα ύψος/ 49 πόδια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειριστήρια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Πακέτο φυσαλίδων, επίπεδο, εξωτερικό χαρτοκιβώτιο εγγράφου. |

