-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Αυτόνομος αισθητήρας κατοχής ανώτατου ελαφρύς Dimmable αισθητήρων κινήσεων φωτός της ημέρας
| Συνδέστε: | ΔΆΛΙ Dimmable |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Εφαρμογή: | ανώτατο φως |
| Τετάρτη: | 120-240VAC |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.8m (εξαρτημένο από το ταβάνι) |
Αποσπάσιμο συμπαγές λεπτό σχέδιο ελέγχου φωτισμού ανιχνευτών κινήσεων HF
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειριστήρια |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
Από το μακρινό θέτοντας UFO Highbay κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου φως ανιχνευτών
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 100%75%50%25% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
Έξυπνη κιονοειδής κεραία 220-240VAC αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου που χρησιμοποιείται
| Εργασιακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Σχεδιασμός: | Άντενα στήλης |
| Διασύνδεσμοι: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
20W ενέργεια - ελαφριά πιστοποίηση CE SAA αισθητήρων κινήσεων διακοπτών αποταμίευσης
| Τεχνολογία: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου: | 25W Max |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Τετάρτη: | ≤ 70V μέγιστο |
| Αποτελεσματικότητα: | 87% (μέγιστο) |
Εσωτερικό ελαφρύ HD02V 1 κεραία 12 ράβδων αισθητήρων κινήσεων Dimmable διακόπτης εμβύθισης
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS |
| Μαξ. Φορτίο: | Μέγιστο 400W |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF και λειτουργία εξασθένισης |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Εσωτερική επίπεδη κεραία Dimmable αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 5.8GHz ΔΆΛΙ
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ8m/26.24ft |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Τεχνολογία: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Χρώμα: | Λευκή εμφάνιση με επίπεδη κεραία |
| Λειτουργία: | 1-10v εξασθένιση/Ενεργοποίηση/Αποκλεισμός |
αισθητήρας κινήσεων 120V 277V ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το διακόπτη για φως ανώτατης το τρι απόδειξης
| Δραστηριακή τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
UL διακόπτης ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ κεραιών αρμόδιων για το σχεδιασμό αισθητήρων κινήσεων της FCC 1V 10V Dimmable
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Μέγεθος: | 103*45*31mm |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
Επίπεδος κεραιών 19W Dimmable κινήσεων αισθητήρων αισθητήρας Dask τρεμουλιασμάτων ελεύθερος
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση/ΑΠ / 1-10V |
|---|---|
| Τρέχουσες επιλογές μπλοκ: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| Τρόπος εγκατάστασης: | Ενσωματωμένη εγκατάσταση |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/30% |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-6 τοποθετημένα στην οροφή |

