-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
0-10V ενότητα αισθητήρων μικροκυμάτων φ39.1*8mm (Χ) για UFO μέγιστα 10m υψηλό
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | <30 mA |
| Αποδόσεις: | ΑΜΥΔΡΟ 0-10V |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ,ø14m/45.92ft (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.10m/32.81ft (εγκαταστημένο στην οροφή) |
Εξασθενίζοντας ανιχνευτής παρουσίας μικροκυμάτων της FCC UL για το τρι φως απόδειξης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Δραστηριακή τάση: | 347-480VAC, 50/60Hz |
Κύριος έλεγχος 120-277VAC σκλάβων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων Highbay Bluetooth
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. 12m/39.36ft |
| Ρυθμίσεις ελέγχου: | Εφαρμογή HAISEN |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Ο αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κεραιών ράβδων ανώτατο 100W με ανάβει/ΑΠΌ τη λειτουργία
| Δραστηριακή τάση: | -20℃-+60℃ |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.2.5-4m/8.2-13.12ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 24-14AWG |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Έλεγχος αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων οδηγών των μικρών οδηγήσεων από τους διακόπτες ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ
| Τεχνολογία: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ρεύμα εισόδου: | 0.34A Μαξ |
| Δύναμη εισόδου: | Μέγιστο 40W |
| Λειτουργία: | Διοδηγός και αισθητήρας LED με χαμηλή ένταση |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
ΚΌΚΚΙΝΟΣ 57W Datachable οδηγός των οδηγήσεων σχεδίου CE TUV για το ελαφρύ προσάρτημα τρι-απόδειξης
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδηγών Dimmable οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής: | Μέγιστο 65W |
| Δύναμη των οδηγήσεων παραγωγής: | Μέγιστο 57W |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Εύρος ανίχνευσης: | Max.ø14m/45.92ft |
Το γυμνό μεγάλο υψόμετρο πινάκων λειτουργίας συγκομιδής φωτός της ημέρας εγκαθιστά τον αισθητήρα ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
| Λειτουργία: | Συγκομιδή φωτός της ημέρας |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ασύρματες καρφίτσες |
| Τοποθετώντας ύψος: | υψηλή εγκατάσταση 15m για το highbaylight |
| Θέτοντας μέθοδος παραμέτρων: | Τηλεχειρισμός |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | χαμηλότερος από 0.3mW |
Ευφυής ανίχνευση Κινήματος αισθητήρων κινήσεων IP65 Bluetooth PIR
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz · 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤1.5w |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.16M/52.48ft |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -35°C ~ +55°C |
Απομονωμένος αισθητήρας κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων λύσης για τους τρι λαμπτήρες απόδειξης
| Εφεδρική κατανάλωση ισχύος: | Λιγότερο ή ίσο με 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~55°C |
| Δύναμη LED εξόδου: | Μαξ. 75W |
| Κύρια τάση: | ≤ 60V |
| Τρόπος ελέγχου εξόδου: | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
Επίπεδος κεραιών 19W Dimmable κινήσεων αισθητήρων αισθητήρας Dask τρεμουλιασμάτων ελεύθερος
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση/ΑΠ / 1-10V |
|---|---|
| Τρέχουσες επιλογές μπλοκ: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| Τρόπος εγκατάστασης: | Ενσωματωμένη εγκατάσταση |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/30% |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-6 τοποθετημένα στην οροφή |

