-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
ανιχνευτές Κινήματος μικροκυμάτων οδηγών αισθητήρων κινήσεων 120V 277VAC 60W
| Ρεύμα των οδηγήσεων παραγωγής: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ±5% |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισαγωγής: | Μέγιστο 70W |
| Δύναμη των οδηγήσεων παραγωγής: | Μέγιστο 60W |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Συμπαγής αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων 12m με αυτόματο επάνω από το διακόπτη
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5 μέτρα/6,56-16,40 πόδια |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.37ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Συμπαγής αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων παραγωγής εισαγωγής 5v PWM μεγέθους 7-12VDC
| Μέθοδος ελέγχου: | 5V PWM/ON,OFF |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.835GHz-5.875GHz |
| Περιοχή ανίχνευσης: | Πολύ κοντά/Κοντά/Μέσα/Απομακρυσμένα |
| Χρόνος λαβής: | ΑΠΟ/30s/10min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | ΑΠΟ/Πάνω από το καστ/Σκοτεινό/Νύχτα |
Εξωτερικός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων 220VAC 240VAC για τα φω'τα Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
Ενέργεια ενότητας αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων κεραιών 5.8GHz ράβδων - φως αποταμίευσης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κατοχής διακοπτών ΣΥΝΕΧΩΝ μικροκυμάτων Dimmable
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Πεδίο ανίχνευσης: | (Σε ακτίνα) 2-4m/6.56-13.12ft |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
Τηλεχειρισμού μικρό 120VAC μικροκυμάτων ελαφρύ σχέδιο κεραιών αισθητήρων επίπεδο
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5 μέτρα/6,56-16,40 πόδια |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.37ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Αποσυνδεμένο 36W σχέδιο αισθητήρων 120-240-277VAC Κινήματος μικροκυμάτων για το φως Tripoorf
| Τεχνολογία: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | Τούβ RED CE |
| Δύναμη εισόδου: | Μέγιστο 40W |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδήγησης με χαμηλή ένταση |
| Εγγύηση: | Συνήθως 3 χρόνια, μπορεί να είναι 5 χρόνια. |
Αισθητήρας ανιχνευτών κινήσεων αισθητήρων κατοχής διακοπτών μικροκυμάτων οδηγών οδηγήσεων
| Τάση εισαγωγής: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.7A Max |
| Δύναμη εισαγωγής: | 65W MAX |
| Λειτουργία: | Οδηγός και αισθητήρας των οδηγήσεων Dimmable |
| Εξουσιοδότηση: | Κανονικά 3 έτη, θα μπορούσαν να είναι 5 έτη |
20W ενέργεια - ελαφριά πιστοποίηση CE SAA αισθητήρων κινήσεων διακοπτών αποταμίευσης
| Τεχνολογία: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου: | 25W Max |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Τετάρτη: | ≤ 70V μέγιστο |
| Αποτελεσματικότητα: | 87% (μέγιστο) |

