-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Απομονωμένος αισθητήρας 220-240VAC 20W Κινήματος μικροκυμάτων λύσης για το φως Tripoorf
| Οδηγός: | απομονωμένο διάλυμα οδηγού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμαστικός αισθητήρας οδηγού με LED |
| Εφαρμογή: | Για το φως Tripoorf |
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS |
| ρεύμα LED εξόδου: | 0.40A (μέγιστο) |
Έξυπνος αισθητήρας 120~277VAC Κινήματος μικροκυμάτων ελέγχου για το αποσυνδεμένο φως σχέδιο Tripoorf
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδηγών Dimmable |
|---|---|
| Έλεγχος: | Διακόπτες ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Σχέδιο: | αποσυνδεμένο σχέδιο |
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Εξουσιοδότηση: | Κανονικά 3 έτη, θα μπορούσαν να είναι 5 έτη |
Αισθητήρας Κινήματος μικροκυμάτων IP 20 5V PWM 0-10V Dimmale για το φως επιτροπής τρι-απόδειξης
| Περιοχή ανίχνευσης: | Αισθητήρας/Αποκλεισμός |
|---|---|
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 25%/50% |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. 12m/39.36ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ. 14 μέτρα/45,92 πόδια |
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
αισθητήρας κατοχής μικροκυμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 240V με την έγκριση CE SAA RoHS
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS |
| Μαξ. Φορτίο: | 400W (φως LED) |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Μέγεθος: | 125.8*32*36.4mm |
Εκτίμηση ανιχνευτών IP20 Κινήματος μικροκυμάτων Dimmable 120VAC 277VAC
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Το CE ενέκρινε τον έξοχο έλεγχο διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων 120VAC
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Διασύνδεση: | Τερματικό πλέγμα 4 πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Αισθητήρας Κινήματος μικροκυμάτων Dimmable αισθητήρων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων σχεδίου κεραιών ράβδων
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | Άντενα ράβδου |
| Δραστηριακή τάση: | 20-60Vdc |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
Χρησιμοποιημένη 5.8GHz Κινήματος μικροκυμάτων 120-277VAC συχνότητα αισθητήρων για το φως Triproof
| Επιθεωρητής ύψος: | 15 μέτρα ύψος/ 49 πόδια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειρισμός |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/10min |
Λεπτή κεραία 220-240VAC ράβδων σχεδίου αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων για το φως Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Για αποσυνδεμένο αισθητήρας σχέδιο 120~240 ~277VAC Κινήματος μικροκυμάτων Tripoorf το ελαφρύ
| Τεχνολογία: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Έλεγχος: | Ρυθμίσεις τηλεχειρισμού |
| Σχεδιασμός: | Ανεξάρτητη σχεδίαση |
| Τετάρτη: | ≤ 70V DC |
| Συντελεστής ισχύος: | ≥0.9 |

