-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Εσωτερικός ανιχνευτής Pir μικροκυμάτων τηλεχειρισμού αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Λειτουργία: | Ελέγχος από απόσταση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m |
Εύκολος αισθητήρας Κινήματος μικροκυμάτων συνελεύσεων επάνω από την υψηλή συχνότητα αισθητήρων διακοπτών
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
|---|---|
| Χρόνος λαβής: | 5s/60s/3min/10min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Πιστοποιητικά: | ROHS, CE TUV RED |
Από το συμπαγές σχέδιο αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων λειτουργίας για το ανώτατο φως
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Εφεδρική δύναμη: | <1w> |
ΑΠΟ τον αισθητήρα 22*20*6mm ανίχνευσης ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων ελέγχου γυμνός πίνακας
| Συμπαγές μέγεθος: | 20*22*6mm |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Τρεις θέσεις πλέγματος |
| Αποδόσεις: | 5V PWM |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | ≤4m (εγκαταστημένο στην οροφή) |
| Γωνία ανίχνευσης: | 360° (εγκατεστημένο στο ταβάνι), 150° (εγκατεστημένο στον τοίχο) |
Αδιάβροχο μικρό σχέδιο μακροχρόνιας σειράς αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων καινοτόμο
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Εφεδρική δύναμη: | <1w> |
Αποσυνδεμένο εναλλασσόμενο ρεύμα τηλεχειρισμού 120-240V αισθητήρων οδηγών των οδηγήσεων σχεδίου για το φως Tripoorf
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.30A Max |
| Δύναμη εισαγωγής: | 70W Max |
| Σχέδιο: | αποσυνδεμένο σχέδιο |
| Εξουσιοδότηση: | Κανονικά 3 έτη, θα μπορούσαν να είναι 5 έτη |
Αυτόματη φωτός της ημέρας κινήσεων περιοχή ανίχνευσης αισθητήρων μακροχρόνια για τον πλήρη φωτισμό κόλπων
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 100%/75%/50%/25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Αισθητήρας κινήσεων Dimmable Κινήματος μικροκυμάτων μικρός με τη διεπαφή ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Απομονωμένη ρύθμιση διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ οδηγών αισθητήρων κινήσεων λύσης 36W
| Έλεγχος: | Έλεγχος διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m/19.68ft |
| Εύρος ανίχνευσης: | Max.ø14m/45.92ft |
Ενέργεια - ελαφρύς ανιχνευτής κινήσεων μικροκυμάτων μακροχρόνιας σειράς αισθητήρων κινήσεων διακοπτών αποταμίευσης
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Σχεδιασμός: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Έγκριση: | Τούβ CE RED |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |

