-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Το εναλλασσόμενο ρεύμα ανιχνευτών 220-240V κινήσεων μικροκυμάτων διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ λειτούργησε το έξοχο συμπαγές σχέδιο
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
150° γωνία ανίχνευσης επάνω από τοποθετημένο αισθητήρα ανώτατου Κινήματος αισθητήρων διακοπτών τον τοίχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
Αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κεραιών ράβδων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το συμπαγές μέγεθος σκαφών της γραμμής διακοπτών
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS |
| Μαξ. Φορτίο: | 400W (φως LED) |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Μέγεθος: | 125.8*32*36.4mm |
Έξυπνη κιονοειδής κεραία 220-240VAC αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου που χρησιμοποιείται
| Εργασιακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Σχεδιασμός: | Άντενα στήλης |
| Διασύνδεσμοι: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Ο τοίχος τοποθέτησε την υπαίθρια μικροκυμάτων περιοχή ανίχνευσης αισθητήρων διευθετήσιμη μέσω του διακόπτη ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
Αισθητήρας κατοχής διακοπτών μικροκυμάτων ανιχνευτών IP 20 Κινήματος ΣΥΝΕΧΩΝ μικροκυμάτων
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Έγκριση: | CE ROHS |
| Έλεγχος: | Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Αξιολόγηση IP: | IP 20 |
Triproof UFO ανώτατο όριο αισθητήρων κινήσεων κόλπων που τοποθετείται υψηλό για τον έλεγχο φωτισμού
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz,μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 4 διαφορετικά σχέδια για διαφορετικές εφαρμογές |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Λειτουργία: | Ενεργοποιημένο/ΑΠ, μπορεί να είναι χαμηλώσιμο |
| Πιστοποιητικό: | CE UL FCC RED |
Κεραία ράβδων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων τηλεχειρισμού 120-277VAC με 5 έτη εξουσιοδότησης
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A,120VAC, μέγιστο.2.0A,277VAC |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
TUV SAA ΚΌΚΚΙΝΟΣ αισθητήρας ανώτατων ελαφρύς 16W Dimmable κινήσεων CE
| Χρήση: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Για φώτα οροφής |
| ρεύμα εισόδου: | 0.3A μέγιστο |
| Δραστηριακή τάση: | Εφαρμογή του RoHS TUV RED |
| Θεωρία: | 16W |
Ανιχνευτής Κινήματος μικροκυμάτων αισθητήρων κινήσεων υψηλής συχνότητας 5.8GHz BLE
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Δραστηριακή τάση: | Αμερικανική έκδοση:120-277VAC,Ευρωπαϊκή έκδοση:12-240VAC |

