-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Χρησιμοποιημένη 5.8GHz Κινήματος μικροκυμάτων εγκατάστασης Highbay εναλλασσόμενο ρεύμα συχνότητα αισθητήρων 120-277V
| Επιθεωρητής ύψος: | Υψόμετρο 15 m |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο και φωτισμός οροφής |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
| Εργασιακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Αποσυνδεμένος αισθητήρας 120~240VAC Κινήματος μικροκυμάτων σχεδίου για το φως Tripoorf
| Λειτουργούσα τάση: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ρεύμα λειτουργίας: | 0.30A Max |
| Λειτουργούσα δύναμη: | 70W Max |
| Σχέδιο: | Αποσυνδεμένος |
| Χρόνος ζωής: | 50.000 ώρες |
Ελαφρύς IP20 αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων τρι απόδειξης με το γραμμικό σχέδιο
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου και στρώματος |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Δραστηριακή τάση: | 220-240VAC 50/60Hz |
IP 20 εξωτερικός αισθητήρας μικροκυμάτων αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων θερμοκρασίας
| Εργασιακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Από τη συμπαγή συχνότητα αισθητήρων 5.8GHz Κινήματος μικροκυμάτων για το ανώτατο φως
| Εργασιακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Μέγεθος: | 80.2X36.6X23mm |
| Πιστοποιητικό: | CULus καταχωρισμένη, FCC |
Έξυπνο τηλεχειρισμού μικροκυμάτων Κινήματος σχέδιο κεραιών αισθητήρων κιονοειδές
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Σχεδιασμός: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Άσπρη κάλυψη αισθητήρων Κινήματος ανώτατων ελαφριά μικροκυμάτων με τον αυτόματο διακόπτη
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εσωτερική εγκατάσταση |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Ελαφριά ενέργεια αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων Tripoof - αποταμίευση με τη γωνία ανίχνευσης 150°
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ.400W ((Διαχειριστικό) Μαξ.800W ((Φωτοβολταϊκός) |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
57W τηλεχειρισμός που θέτει τον αισθητήρα κινήσεων μικροκυμάτων οδηγών των οδηγήσεων για τους λαμπτήρες τρι-απόδειξης
| Ρεύμα των οδηγήσεων παραγωγής: | Μέγιστο 1.2A |
|---|---|
| Τάση των οδηγήσεων παραγωγής: | 30-48VDC |
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.7-0.25A Max |
| παράγοντας δύναμης: | ≥0.9 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20°C~50°C TC: 80°C |
120-277V αισθητήρας Dimmable μικροκυμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος με την απομονωμένη λύση οδηγών
| Λειτουργία: | Οδηγός και αισθητήρας Dimmable |
|---|---|
| Έλεγχος: | Από τους διακόπτες ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Σχέδιο: | αποσυνδεμένο σχέδιο |
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη, |

