-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Λειτουργούσα τάση αισθητήρων κινήσεων Dimmable τοποθετημένη ανώτατο όριο 120VAC 277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκή εμφάνιση με διαχωρισμό της κεφαλής |
| Δυνατότητα διακόπτη: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5-6 μέτρα/8,2-19,68 πόδια |
Αποσυνδεμένο τοποθετώντας ύψος Max 6m αισθητήρων κινήσεων τηλεχειρισμού IP20
| Τρόπος ελέγχου: | Υποστήριξη ρυθμίσεων τηλεχειριστή |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Ελαφρύτερο σχεδιασμό με τηλεχειριστήριο |
| Μέγεθος: | Κύριο σώμα:269.6*30*21mm, Διαχωρισμός:51*24.4*14mm |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο ύψος 6 μέτρα (εγκαταστημένο στην οροφή) |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Επίπεδος αισθητήρας κινήσεων κεραιών 10Lux 50Lux επάνω από το διακόπτη
| Ρυθμίσεις λειτουργίας: | Με τηλεχειριστήριο (HD03R) |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Ράδιο, 2-6m/6.56-19.68ft (εγκατεστημένο στην οροφή) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-6m/6.56-19.68ft (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Ελαφρύς IP20 αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων τρι απόδειξης με ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ τη λειτουργία
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-6m/8.2-19.68ft ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
|---|---|
| Μαξ. Φορτίο: | Μέγιστο.200W |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF, λειτουργία θολάσματος και τηλεχειριστήριο |
Τάση εισαγωγής αισθητήρων κινήσεων Dimmable κατοχής φωτισμού 120VAC 277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Λειτουργία: | 1-10v αμβλύνσεις/ ενεργοποίηση/αποκλεισμός/χειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C~+70°C |
Μήκος 300mm καλωδίων αισθητήρας ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 12V για το φως Triproof σωλήνων των οδηγήσεων
| ρύθμιση παραμέτρων: | Με τηλεχειρισμό |
|---|---|
| Κίνηση που ανιχνεύεται: | 0.5~1m/s |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 10.5-15VDC ((Πρόταση τροφοδοσίας > 50mA) |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Χρώμα καλωδίου: | Διάστημα καλωδίου 300mm, μαύρο 12V, μωβ DIM+, κίτρινο DIM |
Ελαφρύς τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable διακοπτών που θέτει κατάλληλος για το φως επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας mition μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | οδηγημένο φως επιτροπής |
| εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Ρύθμιση τηλεχειρισμού |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m (ανώτατο όριο που τοποθετείται) Max.3m (τοίχος που τοποθετείται) |
Απομονωμένος αισθητήρας κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων λύσης για τους τρι λαμπτήρες απόδειξης
| Εφεδρική κατανάλωση ισχύος: | Λιγότερο ή ίσο με 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~55°C |
| Δύναμη LED εξόδου: | Μαξ. 75W |
| Κύρια τάση: | ≤ 60V |
| Τρόπος ελέγχου εξόδου: | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
Κώδικας πινάκων στο πίσω σχέδιο σκαφών της γραμμής αυτόματου ελέγχου αισθητήρων κινήσεων 12VDC εύκολο να εγκαταστήσει
| Διάταξη: | Ερυθρός (εισαγωγή 12 VDC) /ΜΑΛΑΝΟ (εξαγωγή GND) /ΚΙΛΟ (εξαγωγή 0-10 V) |
|---|---|
| Παράμετρος: | Διακόπτης ή τηλεχειριστήριο |
| Μέγεθος: | Α*Π*Η: 85*22,3*24,5MM |
| Αποδόσεις: | 0-10V εξασθένιση |
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/30s/20min/+∞ |
ρύθμιση τηλεχειρισμού οδηγών αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 120V 240VAC
| Οδηγός LED: | 20W Απομονωμένος οδηγός LED |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισόδου: | 25W (μέγιστο) |
| ρεύμα εισόδου: | 0.4Α Μαξ. |

