-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ασύρματο άσπρο ή μαύρο χρώμα αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων IP65 Dimmable
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Max2.0A@277VAC· Max,3.0A@120VAC |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο.15M/49ft |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -35°C~+60°C |
15.74ft τοποθετώντας ύψους ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων μήκος 60mm γραμμών αισθητήρων εξερχόμενο
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 4.8m/15.74ft (εγκατεστημένο στην οροφή) |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | Στενή/Δύση |
| Χρήση: | φωτισμός οροφής, φωτισμός τροφού, φωτισμός τριπλής ανθεκτικότητας, φωτισμός βατν, γραμμικό φωτισμό, |
| Αποδόσεις: | DIM/1-10V |
| Τρέχων: | <30 mA |
Ανίχνευση Κινήματος φωτός της ημέρας αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων Dimmable 5.8G
| Χρήση: | Τρι-απομονωμένο φως, φως μπατ και φως πάνελ |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου παραγωγής: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση / εξασθένιση |
| Ονομασία προϊόντος: | 5.8G αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Γωνία ανίχνευσης: | μικρότερο ή ίσο με 150° |
| Τύπος: | αισθητήρας και οδηγός δύο σε ένα |
Αισθητήρας κινήσεων κεραιών ράβδων αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων τηλεχειρισμού
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένησης PWM 0-10V |
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
| Έγκριση: | CE ROHS |
| Λειτουργούν ρεύμα: | ≥ 30mA |
12VDC εξασθένιση του μίνι αισθητήρα κινήσεων PIR για το προσάρτημα φωτισμού Troffer των οδηγήσεων
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Σχέδιο: | Βούλωμα & παιχνίδι |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας PIR |
| Στοιχεία: | Μίνι αισθητήρας κινήσεων PIR |
Αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων IP20 0.5W ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το κιονοειδές σχέδιο κεραιών διακοπτών
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m (εγκαταστημένο στην οροφή) Max.3m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
Ενέργεια - ελαφρύς ανιχνευτής κινήσεων μικροκυμάτων μακροχρόνιας σειράς αισθητήρων κινήσεων διακοπτών αποταμίευσης
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Σχεδιασμός: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Έγκριση: | Τούβ CE RED |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Αποσυνδεμένη ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κινήσεων κόλπων μικροκυμάτων υψηλή
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac, 50/60Hz, μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 8-15 μέτρα / 26,25-49,2 πόδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C~+70°C |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
Τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για τον πλήρη φωτισμό κόλπων
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz Ή 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL CE ΚΌΚΚΙΝΟ RoHS της FCC TUV SAA |
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης, διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ και τηλεχειρισμός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Χρώμα: | Άσπρος και μαύρος (έκδοση Β μόνο μαύρη) |
Αισθητήρας κινήσεων τηλεχειρισμού υψηλής τάσης 347V 480V με τον αυξομειωτή έντασης φωτισμού
| Τεχνολογία: | 347-480VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC RoHS |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση/ΑΠ,Δυνατότητα εξασθένησης και τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Χρώμα: | Λευκό και μαύρο (έκδοση Β μόνο μαύρο) |

