-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Γραμμικός αισθητήρας κινήσεων διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ Dimmable 12W 25W με την κεραία ράβδων
| Εμφάνιση: | Πιό αδύνατο σχέδιο με την κεραία ράβδων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 260.2*30.3*36mm |
| Λειτουργία: | Σούρουπο/αισθητήρας της Dawn και dimmable |
| Τάση των οδηγήσεων παραγωγής: | 30V-54V ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
Θερμοπλαστικός τηλεχειρισμός Dimmable οδηγών αισθητήρων κινήσεων IP20
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμαστικός αισθητήρας οδηγού με LED |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Συντελεστής ισχύος: | ≥0.9 |
| Πρότυπο ασφάλειας: | EN61347-1 EN61347-2-13 EN60598-1 |
Hd07vr-mh-β-1 πιστοποίηση αισθητήρων κινήσεων IP65 UL με Bluetooth/τηλεχειρισμός
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Πλέγμα Bluetooth αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων/συγκομιδή φωτός της ημέρας προαιρετική
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Hd07vr-mhb-1 αισθητήρας κινήσεων με το φωτοκύτταρο πλέγματος Bluetooth με UL επικυρωμένο
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
HD09VR-PHB-1 Αισθητήρας κίνησης UL με Bluetooth Mesh φως ημέρας και λειτουργία φωτοκυττάρων
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
120-277V χρησιμοποιημένος εναλλασσόμενο ρεύμα τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable για το ανώτατο φως
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειριστήρια |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
υψηλός ανιχνευτής Κινήματος χρήσης κόλπων αισθητήρων κινήσεων εισαγωγής PIR 120V 277VAC
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 120-277VAC |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Ονομασία των προϊόντων: | pir ανιχνευτής κινήσεων |
η ασφάλεια των οδηγήσεων ύψους 15m 49ft ανάβει τον έλεγχο διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων κινήσεων
| Επιθεωρητής ύψος: | 15 μέτρα ύψος/ 49 πόδια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειριστήρια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Πακέτο φυσαλίδων, επίπεδο, εξωτερικό χαρτοκιβώτιο εγγράφου. |
Μακροχρόνια σειρά προτεραιότητας Dimmable αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων δύναμης 0.3mW μικροκυμάτων
| Αμυδρή παραγωγή: | Δύναμη 1-10v |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 0.5~1m/s |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής: | < 30mA (κατανάλωση ισχύος) |

