-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
IP20 τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων για προβολέα ανώτατης τον τρι απόδειξης
| Εφεδρική περίοδος: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης |
| Δραστηριακή τάση: | 12VDC |
Το γυμνό μεγάλο υψόμετρο πινάκων λειτουργίας συγκομιδής φωτός της ημέρας εγκαθιστά τον αισθητήρα ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
| Λειτουργία: | Συγκομιδή φωτός της ημέρας |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ασύρματες καρφίτσες |
| Τοποθετώντας ύψος: | υψηλή εγκατάσταση 15m για το highbaylight |
| Θέτοντας μέθοδος παραμέτρων: | Τηλεχειρισμός |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | χαμηλότερος από 0.3mW |
12VDC λεπτός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κατάλληλος για την επιτροπή των οδηγήσεων και το φως Troffer
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προγραμματισμός: | Τηλεχειρισμός & διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Δύναμη: | 12VDC |
| Λειτουργία: | pwm εξασθενίζοντας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Γραμμική ελαφριά μικρή παραγωγή 5V PWM 5V TTL αισθητήρων κινήσεων ΣΥΝΕΧΩΝ μικροκυμάτων
| Τετάρτη: | 12VDC |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Ύψος εγκατάστασης: | Υψόμετρο 6 m |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας χαμηλής ακτινοβολίας με τηλεχειριστήριο |
| Αισθητήρας φωτός της ημέρας: | Υποστήριξη |
Ευφυής ανίχνευση Κινήματος αισθητήρων κινήσεων IP65 Bluetooth PIR
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz · 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤1.5w |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.16M/52.48ft |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -35°C ~ +55°C |
Ο απομονωμένος οδηγός ανώτατο 0.4A αισθητήρων κινήσεων έκτακτης ανάγκης των οδηγήσεων εισήγαγε το ρεύμα
| Οδηγός οδηγήσεων: | Μέγιστο 40W |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισαγωγής: | 45W (μέγιστο) |
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.4A μέγιστο. |
ΑΠΟ στην υποστήριξη τηλεχειρισμού αισθητήρων κινήσεων IP20 που εξασθενίζει με το χέρι
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Ετικέτα: | HAISEN ή Neutral |
| Δύναμη: | Η μπαταρία |
| Προγραμματισμός: | Δορυφόρος χαμηλής ακτινοβολίας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στη πλαστική τσάντα, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα με |
Αισθητήρας κινήσεων Troffer PIR των οδηγήσεων τηλεχειρισμού που σχεδιάζεται ειδικά
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Δύναμη: | 12VDC |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Σχήμα: | HP05VCR |
Αισθητήρας κινήσεων κόλπων BLE HD409VRH Hign με την ισχυρή IP Dimmable εκτίμηση λειτουργίας
| Χρώμα: | Λευκό και ο Μαύρος |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Αισθητήρας κινήσεων hd07vr-mh-β BLE 12VDC που τροφοδοτείται με τη λειτουργία Dimmable
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

