-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
DC12V συμπαγής αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων με τη λειτουργία φωτός της ημέρας
| Δραστηριακή τάση: | 10-15V συνεχής |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA±5% |
| Αποδόσεις: | Δύναμη 1-10v |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 15M/49ft |
Λευκό επάνω από τον αισθητήρα κινήσεων λειτουργίας PIR με το διευθετήσιμο υποστήριγμα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220-240V |
| Υψόμετρο: | μέγιστο 12M. |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Κράτη: | Διευθετήσιμο υποστήριγμα |
12VDC ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ κινήσεων μικροκυμάτων για την εσωτερική εφαρμογή Preinstalled
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη: | 12VDC |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Διακόπτης μοχλών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
HT36V 2 σε 1 οδηγό αισθητήρων κινήσεων με τη λειτουργία Dimmable 3 έτη εξουσιοδότησης
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Λειτουργία: | Dimmabe |
| IP: | 20 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
ανιχνευτές Κινήματος μικροκυμάτων οδηγών αισθητήρων κινήσεων 120V 277VAC 60W
| Ρεύμα των οδηγήσεων παραγωγής: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ±5% |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισαγωγής: | Μέγιστο 70W |
| Δύναμη των οδηγήσεων παραγωγής: | Μέγιστο 60W |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
UL αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων 12m/39ft μέγιστο. Για τον εμπορικό φωτισμό Highbay
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Δύναμη: | 10-15VDC |
| ύψος: | 12m/39ft Μέγ. |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός φωτισμός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
10m αισθητήρων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων πινάκων προτεραιότητας φωτός της ημέρας γυμνό ύψος εγκατάστασης
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | <30 mA |
| Αποδόσεις: | Μειωμένη ένταση 1-10V/5V PWM |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Μέθοδος σύνδεσης: | Πλακέτο δέσμευσης+,12v,GND,DIM+ |
10 - Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων 15 βολτ διπλό PD για τρι - απόδειξη και φως Highbay
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Εφαρμογή: | Φως τρι-απόδειξης/φως Battenlight/UFO Highbay |
| Απόσταση ανίχνευσης: | Διαμέτρου 14m/45.92ft μέγιστο. |
| Αξιολόγηση IP: | IP 65 |
Μικρός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων Dimmale αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 12VDC 5V PWM
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
| Λειτουργούσα τάση: | 12 VDC |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Εκτίμηση IP: | IP 20 |
Το μακροχρόνιο λειτουργώντας ανώτατο όριο τοποθετεί το υπαίθριο χωριστό σχέδιο αισθητήρων κινήσεων
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
| Λειτουργία: | Λειτουργία αμβλύνειας 0-10V |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |

