-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Εύκολη συνέλευση 4 αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων Detechable Τύπος Πολωνού στο τερματικό
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 20,5-4,5m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
Στρογγυλό Dimmable κινήσεων αισθητήρων 5.8GHz μικροκυμάτων κινήσεων φως επιτροπής Detacted κατάλληλο
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS TUV ΚΌΚΚΙΝΟ SAA |
| Εμφάνιση: | Ultrathin άσπρος κύκλος |
| Λειτουργία: | ON/OFF fuction εξασθένισης λειτουργίας、 και τηλεχειρισμός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Ενέργεια - ελαφρύς αισθητήρας κινήσεων Dimmable διακοπτών αποταμίευσης 200W IP20 5 έτη εξουσιοδότησης
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Μαξ. Φορτίο: | Μέγιστο.200W |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF, λειτουργία θολάσματος και τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Γραμμικό Highbay των εσωτερικών ελαφριών μικροκυμάτων Dimmable κινήσεων οδηγήσεων αισθητήρων για το μοντάρισμα επιφάνειας
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz Ή 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF, αμβλυντική λειτουργία 1-10v και τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Χρώμα: | Λευκό και μαύρο (έκδοση Β μόνο μαύρο) |
Αποσυνδεμένο 0.3mW αυτόματο επάνω από την ελαφριά ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS |
| Δύναμη Mircowave: | <0> |
| Λειτουργία: | ON/OFF αισθητήρας |
| Τοποθετώντας ύψος: | Μέγιστο 6M |
0-10V ενότητα αισθητήρων μικροκυμάτων φ39.1*8mm (Χ) για UFO μέγιστα 10m υψηλό
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | <30 mA |
| Αποδόσεις: | ΑΜΥΔΡΟ 0-10V |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ,ø14m/45.92ft (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.10m/32.81ft (εγκαταστημένο στην οροφή) |
Εύκολη υψηλή συχνότητα 5.8GHz εγκατάστασης αισθητήρων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων λειτουργίας εξασθένισης
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Έγκριση: | CE ROHS |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%100% |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
Μικροσκοπικό σώμα αισθητήρων 12VDC hbp-001AL ελεγχόμενο Bluetooth PIR με τη σε δύο επίπεδα λειτουργία Dimmable
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Έλεγχος: | Bluetooth ή μακρινός |
| Λειτουργία: | Αμβλύνσεις |
| Άρθρα: | ασύρματος αισθητήρας κινήσεων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
ON/OFF αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου 120VAC που χρησιμοποιείται για το ανώτατο όριο/το φως Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Λειτουργία: | Ενεργός αισθητήρας διακόπτη |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 20,5-4,5m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Κεραία ράβδων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων τηλεχειρισμού 120-277VAC με 5 έτη εξουσιοδότησης
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A,120VAC, μέγιστο.2.0A,277VAC |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |

