-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Τηλεχειρισμού μικρό 120VAC μικροκυμάτων ελαφρύ σχέδιο κεραιών αισθητήρων επίπεδο
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5 μέτρα/6,56-16,40 πόδια |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.37ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
εσωτερικός ανιχνευτής κινήσεων παραγωγής 30V 48VDC για το γραμμικό Batten φως
| Οδηγός LED: | Απόδοση 23-36W |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Διοδηγός LED και αισθητήρας με χαμηλή ένταση |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
Λειτουργία 7.5V 12VDC Momery αυτόματη επάνω από την ελαφριά παραγωγή αισθητήρων PWM
| Αποδόσεις: | 5 επιλογές εξόδου PWM |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | <30 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Διάσταση: | (LxWxH) 45,8*24,6*18 |
| Χρήση: | Φως, ασφάλεια, έξυπνο σπίτι |
Εξασθένιση λύσης ολοκληρωμένου κυκλώματος στο λεπτό αισθητήρα μικροκυμάτων σχεδίου 12VDC
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 12VDC |
| Λειτουργία: | Αμβλύνσεις |
| Προγραμματισμός: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Συμπαγής κεραία 9 ράβδων αισθητήρων μικροκυμάτων αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 12V 5.8GHz διακόπτης ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ
| Δραστηριακή τάση: | 12VDC |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου και διακόπτη DIP |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø10m/32.8ft |
Έξυπνο τηλεχειρισμού μικροκυμάτων Κινήματος σχέδιο κεραιών αισθητήρων κιονοειδές
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Σχεδιασμός: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Αποσπάσιμο συμπαγές λεπτό σχέδιο ελέγχου φωτισμού ανιχνευτών κινήσεων HF
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τριπλόφωτο / λαμπτήρα μπαττέν |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Διακόπτες DIP ή τηλεχειριστήρια |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
0-10V εξασθένιση αισθητήρων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων τηλεχειρισμού για το φως τρι-απόδειξης
| Λειτουργία: | Λειτουργία αμβλύνειας 0-10V |
|---|---|
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Απαιτήσεις συσκευασίας: | Πακέτο φυσαλίδων, επίπεδο, εξωτερικό χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
57W τηλεχειρισμός που θέτει τον αισθητήρα κινήσεων μικροκυμάτων οδηγών των οδηγήσεων για τους λαμπτήρες τρι-απόδειξης
| Ρεύμα των οδηγήσεων παραγωγής: | Μέγιστο 1.2A |
|---|---|
| Τάση των οδηγήσεων παραγωγής: | 30-48VDC |
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.7-0.25A Max |
| παράγοντας δύναμης: | ≥0.9 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -20°C~50°C TC: 80°C |
Το συνεχές ρεύμα εισήγαγε τον εσωτερικό τηλεχειρισμό 12VDC τύπων κινήσεων κρυμμένο ανιχνευτής
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA±5% |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλεισμός |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Εγγύηση: | 5 έτη |

