-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Εύκαμπτη ευρεία γωνία ανίχνευσης ανιχνευτών ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων οδηγών 12V οδηγήσεων
| Εφεδρική δύναμη: | <0> |
|---|---|
| Λειτουργία: | Dimmable λειτουργία PWM |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Λειτουργούσα τάση: | 12 VDC |
| Χρόνος ζωής: | 50000h |
Βιομηχανικός αισθητήρας χρήσης UL για το φως Highbay με τη σκιά αλουμινίου
| Χρώμα: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Τύπος Α: | Για το Highbay Light με σκιά από αλουμίνιο |
| Τύπος Β: | Για τοποθέτηση στην οροφή |
| Τύπος C: | Για το φως UFO Highbay |
| Τύπος D: | Για το γραμμικό φως |
120VAC χρησιμοποιημένος ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ τον αισθητήρα διακοπτών για το φως ανώτατου Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | < 0,7W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/60s/5min/10min |
IP20 το μικρόκυμα υπαίθριο ανώτατο όριο ανιχνευτών ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων 12 βολτ τοποθετεί
| Αποδόσεις: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Ύψος εγκατάστασης: | Υψόμετρο 6 m |
Συμπαγής τάση εισαγωγής κεραιών 12VDC ράβδων σχεδίου αισθητήρων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων Dimmable
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
|---|---|
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλεισμός |
| Εφεδρική περίοδος: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Απαιτήσεις συσκευασίας: | Πακέτο φυσαλίδων, επίπεδο, εξωτερικό χαρτοκιβώτιο εγγράφου |
| Εγκατάσταση: | Ενσωματωμένο στο εσωτερικό |
Όλοι σε έναν προγραμματίσημο τηλεχειρισμό για την εξασθένιση των αισθητήρων κινήσεων
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Δύναμη: | Μπαταρία |
| Απόσταση: | 1015m |
| Mode1: | Τρόπος αισθητήρων |
| Mode2: | ON/OFF τρόπος |
Συμπαγής εξουσιοδότηση σχεδίου 12VDC 5 αισθητήρων υψηλής συχνότητας 5.8GHz Dimmable
| Τοποθετώντας ύψος: | 12 VDC |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη: | <0> |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
| Λειτουργία: | Dimmable λειτουργία PWM |
Απομονωμένος τηλεχειρισμός αισθητήρων κατοχής Dimmable λύσης που θέτει το σχέδιο Datached
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδηγών Dimmable οδηγήσεων |
|---|---|
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| SCP: Αυτόματη αποκατάσταση, OVP, OCP, OTP: | 87% (μέγιστο) |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
Αισθητήρας HP03VRH PIR με τον τηλεχειρισμό λειτουργίας IP66 Dimmable τάσης εισαγωγής 12VDC
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Λειτουργία: | Dimmabe |
| IP: | 66 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
0-10V εξασθενίζοντας αισθητήρας μικροκυμάτων λειτουργίας με το αποσυνδεμένο σχέδιο
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | Αποσυνδεμένος με το mainbody και κεφάλι αισθητήρων |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός/διακόπτες ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |

