-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κατοχής διακοπτών ΣΥΝΕΧΩΝ μικροκυμάτων Dimmable
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Πεδίο ανίχνευσης: | (Σε ακτίνα) 2-4m/6.56-13.12ft |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
Τρι - ανιχνευτές Κινήματος αισθητήρων οδηγών των ελαφριών οδηγήσεων απόδειξης για τον έλεγχο φωτισμού
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμαστικός αισθητήρας οδηγού με LED |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø14m/45.92ft |
| Τετάρτη: | ≤ 63V DC |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
12V έλεγχος φωτεινότητας αισθητήρων φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων ΣΥΝΕΧΟΥΣ χαμηλής τάσης
| Χρώμα: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Ανώτατο ύψος: | 15 μέτρα |
| Τεχνική κατάταξη: | IP65 |
Απομονωμένος αισθητήρας 220-240VAC οδηγών των οδηγήσεων λύσης 36W που χρησιμοποιείται με το πακέτο μπαταριών
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αισθητήρας οδηγού LED με χαμηλή ένταση |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
220-240V χρησιμοποιημένος εναλλασσόμενο ρεύμα αισθητήρας οδηγών των οδηγήσεων υψηλής συχνότητας 5.8GHz
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m/19.68ft |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Εύρος ανίχνευσης: | Max.ø14m/45.92ft |
| Έγκριση: | ΚΌΚΚΙΝΟ CE TUV |
| Εγκατάσταση: | Εγκατεστημένοι εσωτερικοί λαμπτήρες |
Αισθητήρας UL 15M Highbay HD406VRH Κατάλληλος για UFO με λειτουργία On/Off
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Λειτουργία: | ON/OFF |
| Έλεγχος: | Remote/DIP διακόπτης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
αισθητήρας κατοχής φωτισμού μικροκυμάτων 1mW αισθητήρων οδηγών των οδηγήσεων 20V 60VDC
| Λειτουργούν ρεύμα: | 1Α (μέγιστο) |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Δραστηριακή τάση: | 20-60Vdc |
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Hd07vr-phb-1 αισθητήρας Bluetooth πιστοποίησης PIR UL που ελέγχεται με τη λειτουργία Dimmable
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Έλεγχος: | Bluetooth ή μακρινός |
| Λειτουργία: | Αμβλύνσεις |
| Άρθρα: | ασύρματος αισθητήρας κινήσεων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Συμπαγές μέγεθος ανιχνευτών κινήσεων τηλεχειρισμού ΣΥΝΕΧΟΥΣ εισαγωγής 10.5V 15V
| Δραστηριακή τάση: | 10.5-15V συνεχής ρεύμα (ρεύμα τροφοδοσίας> 50mA) |
|---|---|
| Αποδόσεις: | DIM/1-10V |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
| Χρόνος αναμονής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
5.8GHz αισθητήρας Dimmable ανιχνευτών κινήσεων μικροκυμάτων για το εσωτερικό στάδιο
| Λειτουργία: | Λειτουργία ομαδοποίησης master-slave |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.12m/39.36ft ((εγκαταστημένο στην οροφή) |
| Απόσταση ανίχνευσης: | Διαμέτρου 14m/45.92ft μέγιστο. |
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |

