-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Τηλεχειρισμός IP 20 HD01R HD02R επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών
| Πιστοποιητικό: | ΡΕΔ ROHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | ≤ 150° ((Χωρίς γυαλί) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Εγκαταστάθηκαν σε οροφή μικρότερη ή ίση με 3,5 m |
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | 300W (φόρτωση με αντίσταση), 100W (φόρτωση με χωρητικότητα) |
Κεραία ράβδων επάνω από διακοπτών άσπρο χρώμα Shell τάσης αισθητήρων 220-240VAC το λειτουργούν
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Μέγεθος: | 76.9*39.9*27.7mm |
Αποσυνδέστε τους αισθητήρες 120 ασφάλειας μικροκυμάτων σχεδίου - 277V που ελέγχεται από το μακρινό ελεγκτή
| Λειτουργούσα τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ON/OFF |
| Διεπαφές: | 4-πόλος pluggable τερματικό σφιγκτηρών (Λ, Ν, Ν, L) για το καλώδιο 1.5mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Εξασθένιση του υψηλού αισθητήρα κόλπων PIR για την κίνηση που ανιχνεύει τον τηλεχειρισμό
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προγραμματισμός: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Εισαγωγή: | 12VDC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Ο εξαιρετικά συμπαγής αισθητήρας 12VDC Dimmable PIR σχεδίου εισήγαγε τον τηλεχειρισμό HAISEN
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Υπερ-συγκεντρωτικό σχεδιασμό |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø14m/45.92ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
12VDC λειτουργία εξασθένισης αισθητήρων Highbay μικροκυμάτων για το φως UFO Highbay
| Χρώμα: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Δύναμη: | 12VDC |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Τηλεχειρισμός που θέτει επάνω μακριά στον αισθητήρα διακοπτών το κιονοειδές σχέδιο κεραιών
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m (εγκαταστημένο στην οροφή) Max.3m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
5.8GHz αισθητήρας κατοχής Dimmable υψηλής συχνότητας για το φως Highbay των οδηγήσεων UFO
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277Vac, 50/60Hz |
Αποσυνδεμένο Drive σχέδιο δύο αισθητήρων διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ μικροκυμάτων 5.8GHz σε ένα
| Δύναμη εισαγωγής: | 24W (Max) |
|---|---|
| Τάση των οδηγήσεων παραγωγής: | 28V~42V ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
| Κενή τάση φορτίων: | ≤55VDC |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Αποδοτικότητα: | ≥80% (μέγιστο) |
12VDC Zhaga 18 τυποποιημένος αισθητήρας μικροκυμάτων δοχείων που εξασθενίζει τη χρήση Highbay
| Χρώμα: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Zhaga 18 δοχείο |
| Εισφορά ισχύος: | 12VDC |
| Προγραμματισμός: | HD05R τηλεχειρισμός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |

