-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Αυτόματος διακόπτης εμβύθισης 9 1min 2Lux επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών
| Ρύθμιση: | Από το διακόπτη ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ 9 |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη: | <0> |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/30%/50%/75%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/20Lux/30Lux/50Lux/80Lux/Disable |
Τοποθετώντας ύψος ανώτατο 15m 49.2ft αισθητήρων εναλλασσόμενου ρεύματος UL υψηλής τάσης 347V 480V
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.15m/49.2ft |
| Σειρά ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | λευκό ή ο Μαύρος |
| Λειτουργούσα τάση: | 347-480VAC, 50/60Hz |
συνδυασμένο 0.23A των οδηγήσεων 12W 25W Dimmable τρέχον αισθητήρας γραμμικό φως οδηγών
| Οδηγός οδηγήσεων: | 12-25W |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισαγωγής: | 28W (μέγιστο) |
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.23A μέγιστο. |
Άσπρο χρώμα επάνω από τον αισθητήρα 30° διακοπτών - ευρεία γωνία ανίχνευσης 150° με την απλή δομή
| Δραστηριακή τάση: | 120-240 VAC 50/60Hz· 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Λειτουργία Dimmable αισθητήρων Highbay IP67 PIR με τον τηλεχειρισμό
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Κατηγορία IP: | IP67 του τμήματος φακού PIR |
| Υψόμετρο: | μέγιστο 12M. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Συμπαγής στρογγυλή δύναμη εισαγωγής αισθητήρων 12VDC PIR με τον τηλεχειρισμό
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη: | 12VDC |
| Έλεγχος: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Λειτουργούν ρεύμα: | >30mA |
UL αισθητήρας πιστοποίησης HD418 UFO κατάλληλος για γραμμικά Highbay και Lowbay
| Υψόμετρο: | 8-12M/ 26.2439.37ft Max |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανικός φωτισμός |
| Δύναμη: | 120-347VAC |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Μήκος κύματος PIR: | 5-14um |
IP20 αποσυνδεμένος πολυ αισθητήρας του ΔΑΛΙΟΎ επάνω από το διακόπτη χρόνος ζωής 50000 ωρών
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.6m |
Εσωτερικός ανιχνευτής Pir μικροκυμάτων τηλεχειρισμού αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Λειτουργία: | Ελέγχος από απόσταση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m |
Από το μακρινό θέτοντας UFO Highbay κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου φως ανιχνευτών
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 100%75%50%25% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |

