-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
IP65 15m αδιάβροχη υψηλή ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κινήσεων Dimmable κόλπων
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μέγιστο 400W ((120-220Vac); Μέγιστο 800W ((220-240Vac) |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 4 διαφορετικά σχέδια για διαφορετικές εφαρμογές |
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Δρόμος ελέγχου: | Έλεγχος θαμπώματος |
| Πιστοποιητικό: | Υπηρεσίες που παρέχονται από την Επιτροπή |
Το αδιάβροχο ανώτατο όριο αισθητήρων κατοχής Dimmable τοποθετεί τον υπαίθριο αισθητήρα κινήσεων
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| Αποδόσεις: | ΠΟΜ/0-10V |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
Τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable οδηγών οδηγήσεων για τρι - ελαφρύ προσάρτημα απόδειξης
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Τετάρτη: | ≤ 70V DC |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Αξιολόγηση IP: | IP 20 |
Αισθητήρας τηλεχειρισμού 0-10V Dimmable για την εγκατάσταση 15m Highbay
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | ≤25mA |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλεισμός |
| Δραστηριακή τάση: | 12 VDC |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
Οδηγός εύκολο Installtion των οδηγήσεων αισθητήρων κινήσεων φωτός της ημέρας υψηλής συχνότητας 5.8GHz
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Τετάρτη: | ≤ 70V DC |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Πρότυπο EMC: | Τροφοδοσία |
50 συχνότητα αισθητήρων κινήσεων διακοπτών ελέγχου φωτισμού 60Hz 120VAC 5.8GHz
| Εργασιακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Σχεδιασμός: | Υπερ συμπαγή σχεδίαση |
| Warrnty: | 5 έτη |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
Αυτόματη φωτός της ημέρας κινήσεων περιοχή ανίχνευσης αισθητήρων μακροχρόνια για τον πλήρη φωτισμό κόλπων
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 100%/75%/50%/25% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Εσωτερικός ελαφρύς τηλεχειρισμός μικροκυμάτων ανιχνευτών κινήσεων μικροκυμάτων IP20
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF |
| Εγκατάσταση: | Φώτα εσωτερικής εγκατάστασης |
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
220 - 240VAC επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών χωρίς κατοικία για χτισμένος στην εγκατάσταση
| Λειτουργούσα τάση: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | 220V, 100W |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30-150° (χωρίς το γυαλί) |
| Εύρος ανίχνευσης: | Max.8-10x6m (øxH) |
Η μνήμη εφαρμόζει τον καθολικό έξυπνο τηλεχειρισμό για τον ανιχνευτή κινήσεων
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |

