-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
20W ενέργεια - ελαφριά πιστοποίηση CE SAA αισθητήρων κινήσεων διακοπτών αποταμίευσης
| Τεχνολογία: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου: | 25W Max |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Τετάρτη: | ≤ 70V μέγιστο |
| Αποτελεσματικότητα: | 87% (μέγιστο) |
Άσπρη κάλυψη αισθητήρων Κινήματος ανώτατων ελαφριά μικροκυμάτων με τον αυτόματο διακόπτη
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εσωτερική εγκατάσταση |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Dimmable από τον αισθητήρα διπλό PD Κινήματος μικροκυμάτων 1-10V για την ελαφριά πρόοδο φωτοκυττάρων επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας mition μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | triproof/ανώτατο φως |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Ρύθμιση τηλεχειρισμού |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m (ανώτατο όριο που τοποθετείται) Max.3m (τοίχος που τοποθετείται) |
Υψηλός PD ανιχνευτών ΣΥΝΕΧΏΝ αδιάβροχος κινήσεων κόλπων 15V διπλός τηλεχειρισμός
| Τετάρτη: | 10-15V συνεχής |
|---|---|
| Λειτουργία: | DIM 1-10V Δύο PD |
| Μέγιστη. ύψος: | 15 μ. |
| Χρώμα: | Λευκό ή μαύρο |
| Πιστοποιητικό: | Ερυθρό CE |
αισθητήρας μικροκυμάτων 120-277V IP65 Dimmable με τον τηλεχειρισμό UL
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
ΚΌΚΚΙΝΗ αποσπάσιμη ρύθμιση ελέγχου SensorRemote κινήσεων μικροκυμάτων CE TUV
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Δύναμη LED εξόδου: | Μέγιστο 36W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Τετάρτη: | ≤ 63V DC |
Ο αισθητήρας μικροκυμάτων 12VDC Highbay HD09VR MH/MHB με το φωτοκύτταρο και τη συγκομιδή φωτός της ημέρας
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Δύναμη: | 10-15VDC |
| Ύψος: | μέγιστο 15M. |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός φωτισμός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Συμπαγής τηλεχειρισμός αισθητήρων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων σχεδίου για 15m Highbay Installtion
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/θέστε εκτός λειτουργίας |
|---|---|
| Εφεδρική περίοδος: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Εγκατάσταση: | Εγκατεστημένοι εσωτερικοί λαμπτήρες |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.15m/49.2ft |
| Εύρος ανίχνευσης: | Max.14M/45.92ft |
Αισθητήρας HD09VR PH/PHB Highbay 12VDC PIR με το φωτοκύτταρο και τη συγκομιδή φωτός της ημέρας
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη: | 10-15VDC |
| Υψόμετρο: | 12M ανώτατο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός φωτισμός |
| Φακός Fresnel γωνίας ανίχνευσης: | Φακός ≤120° Fersnel |
Αισθητήρας hd07vr-pH-1 UFO Highbay 12VDC PIR με το πιστοποιητικό UL και τον τηλεχειρισμό
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη: | 10-15VDC |
| Υψόμετρο: | 12M ανώτατο |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός φωτισμός |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |

