-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Φως τρόπου φωτός της ημέρας επάνω από τον αισθητήρα για το φως επιτροπής ανώτατου Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m (εγκαταστημένο στην οροφή) Max.3m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
Αισθητήρας ανιχνευτών κινήσεων αισθητήρων κατοχής διακοπτών μικροκυμάτων οδηγών οδηγήσεων
| Τάση εισαγωγής: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.7A Max |
| Δύναμη εισαγωγής: | 65W MAX |
| Λειτουργία: | Οδηγός και αισθητήρας των οδηγήσεων Dimmable |
| Εξουσιοδότηση: | Κανονικά 3 έτη, θα μπορούσαν να είναι 5 έτη |
150° γωνία ανίχνευσης επάνω από τοποθετημένο αισθητήρα ανώτατου Κινήματος αισθητήρων διακοπτών τον τοίχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
Αποσυνδεμένο εναλλασσόμενο ρεύμα τηλεχειρισμού 120-240V αισθητήρων οδηγών των οδηγήσεων σχεδίου για το φως Tripoorf
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ρεύμα εισαγωγής: | 0.30A Max |
| Δύναμη εισαγωγής: | 70W Max |
| Σχέδιο: | αποσυνδεμένο σχέδιο |
| Εξουσιοδότηση: | Κανονικά 3 έτη, θα μπορούσαν να είναι 5 έτη |
Τοποθετημένος τοίχος αισθητήρας 50 60Hz οδηγών των οδηγήσεων 36W συχνότητα μικροκυμάτων 5,8 Ghz
| Λειτουργία: | Διοδηγός και αισθητήρας LED με χαμηλή ένταση |
|---|---|
| Έλεγχος: | Ρυθμίσεις τηλεχειρισμού |
| Σχεδιασμός: | Ανεξάρτητη σχεδίαση |
| Τεχνολογία: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
| Εγγύηση: | Συνήθως 3 χρόνια, μπορεί να είναι 5 χρόνια. |
Οδηγήσεων σταθερή τρέχουσα εύκολη εγκατάσταση ανιχνευτών κινήσεων οδηγών εσωτερική
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø14m/45.92ft |
| Δύναμη LED εξόδου: | 23-36W |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Έλεγχος: | Ρυθμίσεις τηλεχειρισμού |
Αυτόματη κίνηση που ανιχνεύεται που φωτίζεται επάνω από τον τηλεχειρισμό διακοπτών για το φως Highbay
| Τεχνική ένταση: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%/100% |
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Εμφάνιση: | Μαύρο διαφανές κέλυφος |
IP20 φως επάνω από αισθητήρων φωτός της ημέρας συμπαγές μέγεθος κεραιών αισθητήρων το επίπεδο για το φως επιτροπής
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Μέγεθος: | 730,6 mm σε διάμετρο |
Αισθητήρας 15m κατοχής διακοπτών μικροκυμάτων ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων εγκατάσταση Highbay
| Εφεδρική περίοδος: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δραστηριακή τάση: | 12 VDC |
| Έγκριση: | CE ROHS |
Αισθητήρας ανίχνευσης κινήσεων οδηγών οδηγήσεων εξαιρετικά - λεπτός αισθητήρας κατοχής διακοπτών αισθητήρων
| Δύναμη LED εξόδου: | Μέγιστο 36W |
|---|---|
| Πρότυπο EMC: | Τροφοδοσία |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |

