-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Χωριστός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων σχεδίου 0.3mW για τα φω'τα ασφάλειας των οδηγήσεων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ενεργοποίηση/αποκλεισμός+αμβλύνση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Αποσυνδεμένος αισθητήρας κινήσεων σχεδίου για τη γραμμική ελαφριά λειτουργία εξασθένισης Triproof
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Προγραμματισμός: | Τηλεχειρισμός & διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Υψόμετρο: | μέγιστο 6m. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
0.3mW γραμμικό αποσπάσιμο σχέδιο αισθητήρων κινήσεων Dimmable μικροκυμάτων
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Λειτουργία: | Λειτουργία Dimmable |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 0.5·1.5m/s |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 3-6m (εγκαταστημένο στην οροφή) |
IP20 η στάση φωτός της ημέρας από τον αισθητήρα ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 1W εγκατέστησε τους εσωτερικούς λαμπτήρες
| Αποδόσεις: | DIM 0-10V TTL |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | 25%/50%/75%100% |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Εγκατάσταση: | Φώτα εσωτερικής εγκατάστασης |
εισαγμένος εξασθενίζοντας αισθητήρας ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 10.5V 15VDC για το φως Highbay
| Τετάρτη: | 10.5-15V συνεχές ρεύμα (Currect Required>30mA) |
|---|---|
| Εφεδρική κατανάλωση: | < 30mA (κατανάλωση ισχύος) |
| Αμυδρή παραγωγή: | Δύναμη 1-10v |
| Χρόνος αναμονής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
APP αισθητήρων κινήσεων 122V 277V BLE συνδεδεμένος Bluetooth τηλεχειρισμός
| Τετάρτη: | 120-277V |
|---|---|
| Έλεγχος: | Συνδεδεμένο με Bluetooth |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση/ΑΠΚΑΤΗΣΗ και διακόπτης |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Απομακρυσμένο έλεγχο: | ΑΠΠ |
800W αισθητήρας κινήσεων ελέγχου Λουξεμβούργο ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ τη συχνότητα μικροκυμάτων διακοπτών 5.8G
| Δραστηριακή τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/90s/5min/15min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
Κεραία ράβδων αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων οδηγών των οδηγήσεων Dimmable για το ανώτατο φως
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Δραστηριακή τάση: | 10-15VDC |
Ενέργεια ενότητας αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων κεραιών 5.8GHz ράβδων - φως αποταμίευσης
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
DC12V συμπαγής αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων με τη λειτουργία φωτός της ημέρας
| Δραστηριακή τάση: | 10-15V συνεχής |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA±5% |
| Αποδόσεις: | Δύναμη 1-10v |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 15M/49ft |

