-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Καλωδίων κρυστάλλου επικεφαλής ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων ρύθμιση τηλεχειρισμού μεγέθους αισθητήρων συμπαγής
| Αποδόσεις: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κεφαλή κρυστάλλου 4 καρφίτσες |
| Μέγεθος: | 51*24,4*14mm |
| Μέγεθος καλωδίου: | Με εξαίρεση το μήκος τερματικού 525 mm |
| Ανίχνευση κινήσεων: | 00,5-1,5m/s |
Εσωτερικός ελαφρύς αισθητήρας κινήσεων κεραιών αεροπλάνων τηλεχειρισμού
| Λειτουργούσα τάση: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Λειτουργία: | Σούρουπο/αισθητήρας της Dawn και dimmable |
| Παραγωγή: | Σταθερή τρέχουσα παραγωγή |
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS |
| Θέτοντας παράμετροι: | Από τον τηλεχειρισμό |
Χωριστή σύσταση πλαστικών περιβλημάτων αισθητήρων κινήσεων σχεδίου 200W ΔΆΛΙ
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Τεχνική υφή: | Πλαστικό περίβλημα |
| Χρήση: | Μπορούν να χρησιμοποιηθούν για φωτισμό τριπλής ανθεκτικότητας, φωτισμό οροφής και φωτισμό μπατ. |
| Αποδόσεις: | Μέγιστο.200W |
| Δραστηριακή τάση: | 120~240 VAC 50/60Hz |
το μεγάλο υψόμετρο 15m εγκαθιστά εισαγμένο το 12VDC αισθητήρα κινήσεων τηλεχειρισμού
| Μέγεθος: | 51*24,4*14mm |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Εγκατάσταση ύψους 15 μέτρων |
| Ρυθμίσεις λειτουργίας: | Με τηλεχειρισμό |
| Εισαγωγή: | 12VDC |
| Αποδόσεις: | 0-10V |
Η έτοιμη προς χρήση δομή που εξασθενίζει τον αισθητήρα ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων εύκολο για εγκαθιστά
| Σχεδιασμός: | Δομή PLUG&PLAY |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προτεραιότητα της ημέρας |
| Αξιολόγηση IP: | IP 65 |
| Τρόπος εξασθένισης: | Προσθέστε και αφαιρέστε το θολωτή |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 15m/49.4ft ((εγκατασκευασμένο στην οροφή) |
Ακτίνα 4m αισθητήρων κινήσεων ελέγχου BLE HD02R HD03R APP σειρά ανίχνευσης 6m
| Μέθοδος ελέγχου: | ON/OFF 0-10Vdimming (συγχρονισμός με το bluetooth APP) |
|---|---|
| Αιχμή παραγωγής: | ≥3500mV |
| Υπέρυθρο μήκος κύματος: | 5-14um |
| Τηλεχειρισμός: | HD02R, HD03R, APP |
| Χρόνος μηχανών: | 45±5s |
30Lux θέστε εκτός λειτουργίας τον αυτόματου ελαφριού τοποθετημένου ανώτατο όριο τύπο αισθητήρων κινήσεων
| Τεχνολογία: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 30Lux/Αποκλεισμός |
| Μέγεθος: | 60.6*35.5*25.1mm |
Συμπαγής αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων παραγωγής εισαγωγής 5v PWM μεγέθους 7-12VDC
| Μέθοδος ελέγχου: | 5V PWM/ON,OFF |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.835GHz-5.875GHz |
| Περιοχή ανίχνευσης: | Πολύ κοντά/Κοντά/Μέσα/Απομακρυσμένα |
| Χρόνος λαβής: | ΑΠΟ/30s/10min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | ΑΠΟ/Πάνω από το καστ/Σκοτεινό/Νύχτα |
Μήκος 60mm καλωδίων συμπαγές μέγεθος αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων 10.5-15V Dimmable
| Αποδόσεις: | 0-10V |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | 360° (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Λειτουργούν ρεύμα: | <30mA |
| Περιοχή ανίχνευσης: | Στενό / ευρύ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40~80℃ |
Τηλεχειρισμός 12VDC αισθητήρων ΣΥΝΕΧΏΝ κινήσεων μακροχρόνιας σειράς 5V TTL που χρησιμοποιείται
| Αποδόσεις: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA±5% |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δραστηριακή τάση: | 12VDC |

