-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Βιομηχανικός αισθητήρας χρήσης UL για το φως Highbay με τη σκιά αλουμινίου
| Χρώμα: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Τύπος Α: | Για το Highbay Light με σκιά από αλουμίνιο |
| Τύπος Β: | Για τοποθέτηση στην οροφή |
| Τύπος C: | Για το φως UFO Highbay |
| Τύπος D: | Για το γραμμικό φως |
Μικρός αισθητήρας Swicth ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ Highbay μεγέθους με την πιστοποίηση UL και της FCC
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Εγκατάσταση: | Highbay |
| Μέγεθος: | Μικροσκοπικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Αποσπώμενος αισθητήρας ρυθμιζόμενου σχεδιασμού με πιστοποίηση UL και FCC
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Τυποποιημένα πρότυπα μέσα σε 3 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | D/A, D/P, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1-10pcs δείγματα μέσα σε 2-3 ημέρες Μαζική διαταγή μέσα σε 28 ημέρες |
| : |
Αισθητήρας κινήσεων κόλπων BLE HD409VRH Hign με την ισχυρή IP Dimmable εκτίμηση λειτουργίας
| Χρώμα: | Λευκό και ο Μαύρος |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Λειτουργία: | Dimmable |
| Έλεγχος: | Bluetooth και μακρινός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στο μεμονωμένο κιβώτιο, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Εξασθενίζοντας λειτουργίας PIR μικροκυμάτων κινήσεων σειρά ανίχνευσης αισθητήρων μακροχρόνια
| Χρόνος λαβής: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Μικροί ανιχνευτές μετακίνησης για τον έλεγχο φωτισμού, εσωτερικός ανιχνευτής κινήσεων
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | <1,5 W |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |

