-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Γραμμικό Highbay των εσωτερικών ελαφριών μικροκυμάτων Dimmable κινήσεων οδηγήσεων αισθητήρων για το μοντάρισμα επιφάνειας
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz Ή 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Λειτουργία: | Λειτουργία ON/OFF, αμβλυντική λειτουργία 1-10v και τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Χρώμα: | Λευκό και μαύρο (έκδοση Β μόνο μαύρο) |
Εσωτερική επίπεδη κεραία Dimmable αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 5.8GHz ΔΆΛΙ
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ8m/26.24ft |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Τεχνολογία: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Χρώμα: | Λευκή εμφάνιση με επίπεδη κεραία |
| Λειτουργία: | 1-10v εξασθένιση/Ενεργοποίηση/Αποκλεισμός |
Χωριστός αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων σχεδίου 0.3mW για τα φω'τα ασφάλειας των οδηγήσεων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ενεργοποίηση/αποκλεισμός+αμβλύνση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη 6 πόλων (L,N,N,L ̇ 1-10v + 1-10v) για καλώδιο 0,75- 1,5mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
6 ο διακόπτης κωδικοποιεί τον αισθητήρα κινήσεων ρύθμισης 5.8G Dimmable για το ανώτατο φως
| Χρήση: | Φως οροφής, φως κύκλου |
|---|---|
| Θεωρία: | Αρχή της επίδρασης Ντόπλερ |
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Ράδιο, 3-6m/9.84-19.68ft (εγκατεστημένο στην οροφή) |
| Σύστημα HF: | 5.8g |
Στρογγυλό Dimmable κινήσεων αισθητήρων 5.8GHz μικροκυμάτων κινήσεων φως επιτροπής Detacted κατάλληλο
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS TUV ΚΌΚΚΙΝΟ SAA |
| Εμφάνιση: | Ultrathin άσπρος κύκλος |
| Λειτουργία: | ON/OFF fuction εξασθένισης λειτουργίας、 και τηλεχειρισμός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Ευρύς αισθητήρας κινήσεων τηλεχειρισμού περιοχής ανίχνευσης για το ανώτατο φως
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Μέγεθος εγκατάστασης: | 80.2X36.6X23mm |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
5.8GHz αισθητήρας Dimmable ανιχνευτών κινήσεων μικροκυμάτων για το εσωτερικό στάδιο
| Λειτουργία: | Λειτουργία ομαδοποίησης master-slave |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.12m/39.36ft ((εγκαταστημένο στην οροφή) |
| Απόσταση ανίχνευσης: | Διαμέτρου 14m/45.92ft μέγιστο. |
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
Τηλεχειρισμού μικρό 120VAC μικροκυμάτων ελαφρύ σχέδιο κεραιών αισθητήρων επίπεδο
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός επίπεδης κεραίας |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5 μέτρα/6,56-16,40 πόδια |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.37ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
50 συχνότητα αισθητήρων κινήσεων διακοπτών ελέγχου φωτισμού 60Hz 120VAC 5.8GHz
| Εργασιακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Σχεδιασμός: | Υπερ συμπαγή σχεδίαση |
| Warrnty: | 5 έτη |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
Το έξυπνο εναλλασσόμενο ρεύμα αισθητήρων 120-277V Κινήματος μικροκυμάτων λειτούργησε τη συχνότητα 50 60Hz
| Εργασιακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο 14 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 10 μέτρα (στο τοίχωμα) |

