-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ευρεία πίεση 120VAC 60Hz ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το συμπαγές μέγεθος κινήσεων ελέγχου αισθητήρων
| Τετάρτη: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Τύπος σύνδεσης: | Συνδετήρας αμφενόλης (L,N,N,L') |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | 300W (φόρτωση με αντίσταση), 100W (φόρτωση με χωρητικότητα) |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2-5m (εγκαταστημένο στην οροφή) |
Συμπαγές φως επάνω από την ακτίνα αισθητήρων ανώτατο όριο σειράς ανίχνευσης 9,84 - 19.68ft που τοποθετείται
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη αναμονής: | < 0,5 mW |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 2.5-5m/8.2-16.4ft (εγκατεστημένο στο ταβάνι) |
Φως τρόπου φωτός της ημέρας επάνω από τον αισθητήρα για το φως επιτροπής ανώτατου Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m (εγκαταστημένο στην οροφή) Max.3m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
IP20 φως επάνω από αισθητήρων φωτός της ημέρας συμπαγές μέγεθος κεραιών αισθητήρων το επίπεδο για το φως επιτροπής
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Μέγεθος: | 730,6 mm σε διάμετρο |
Εναλλασσόμενο ρεύμα HD401S 120V 277V επάνω από τον αισθητήρα διακοπτών για το ανώτατο φως
| Τεχνολογία: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC RoHS |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Η μέγιστη ισχύς που μπορεί να επιβληθεί είναι η μέγιστη ισχύς που μπορεί να επιβληθεί από τον κατασκ |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
120VAC χρησιμοποιημένος ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ τον αισθητήρα διακοπτών για το φως ανώτατου Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | < 0,7W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 50%/100% |
| Χρόνος λαβής: | 5s/60s/5min/10min |
ON/OFF αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου 120VAC που χρησιμοποιείται για το ανώτατο όριο/το φως Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Λειτουργία: | Ενεργός αισθητήρας διακόπτη |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 20,5-4,5m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
Άσπρο χρώμα επάνω από τον αισθητήρα 30° διακοπτών - ευρεία γωνία ανίχνευσης 150° με την απλή δομή
| Δραστηριακή τάση: | 120-240 VAC 50/60Hz· 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
CE που εγκρίνεται επάνω από το συμπαγές σχέδιο 120-277VAC αισθητήρων διακοπτών για το ανώτατο φως
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
Τηλεχειρισμός που θέτει επάνω μακριά στον αισθητήρα διακοπτών το κιονοειδές σχέδιο κεραιών
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m (εγκαταστημένο στην οροφή) Max.3m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |

