-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Τοίχος που τοποθετείται επάνω από την υψηλή αποδοτικότητα ανιχνευτών Κινήματος μικροκυμάτων αισθητήρων διακοπτών
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
On-off αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων ελέγχου αποσπάσιμος με την έγκριση CE 5 έτη εξουσιοδότησης
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη 4 πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
IP20 αισθητήρας κινήσεων φωτός της ημέρας ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ την προαιρετική σειρά ανίχνευσης διακοπτών
| Τεχνολογία: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL FCC RoHS |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 12m |
| Λειτουργία: | Αισθητήρας ON/OFF |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Η μέγιστη ισχύς που μπορεί να επιβληθεί είναι η μέγιστη ισχύς που μπορεί να επιβληθεί από τον κατασκ |
Αποσυνδεμένο 0.3mW αυτόματο επάνω από την ελαφριά ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων
| Τάση εισαγωγής: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE ROHS |
| Δύναμη Mircowave: | <0> |
| Λειτουργία: | ON/OFF αισθητήρας |
| Τοποθετώντας ύψος: | Μέγιστο 6M |
120VAC τοποθετημένο ανώτατο όριο μικρόκυμα αισθητήρων κινήσεων με το διακόπτη εμβύθισης
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
αισθητήρας κινήσεων 120V 277V ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το διακόπτη για φως ανώτατης το τρι απόδειξης
| Δραστηριακή τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 1,5 mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Κεραία ράβδων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων τηλεχειρισμού 120-277VAC με 5 έτη εξουσιοδότησης
| Τεχνική ένταση: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤0.5w |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A,120VAC, μέγιστο.2.0A,277VAC |
| Χρόνος λαβής: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Αποκλειστικό |
5.8GHz συμπαγής αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη για το ανώτατο φως
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø14m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι),Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο) |
Αποσυνδέστε τους αισθητήρες 120 ασφάλειας μικροκυμάτων σχεδίου - 277V που ελέγχεται από το μακρινό ελεγκτή
| Λειτουργούσα τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ON/OFF |
| Διεπαφές: | 4-πόλος pluggable τερματικό σφιγκτηρών (Λ, Ν, Ν, L) για το καλώδιο 1.5mm2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Αυτόματο φως διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ επάνω από τον αισθητήρα κινήσεων ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Λειτουργία: | Ενεργός αισθητήρας διακόπτη |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχωμα) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø14m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι),Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο) |

