-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Άσπρος αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων κάλυψης υπαίθριος με τη γωνία ανίχνευσης 150°
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 50,8 GHz ± 75 MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
| Μέγεθος: | 80.2*36.6*23mm |
Τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για τον πλήρη φωτισμό κόλπων
| Τάση εισαγωγής: | 120~240VAC 50/60Hz Ή 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | UL CE ΚΌΚΚΙΝΟ RoHS της FCC TUV SAA |
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης, διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ και τηλεχειρισμός |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Χρώμα: | Άσπρος και μαύρος (έκδοση Β μόνο μαύρη) |
Χρησιμοποιημένη 5.8GHz 120VAC συχνότητα διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ αισθητήρων ανώτατων ελαφριών προσαρτημάτων
| Εργασιακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Λειτουργία: | Ελέγχος ON-OFF |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
120-277 εμπορική υψηλή ευαισθησία αισθητήρων κατοχής διακοπτών μικροκυμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος Β
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
UL διακόπτης ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ κεραιών αρμόδιων για το σχεδιασμό αισθητήρων κινήσεων της FCC 1V 10V Dimmable
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Μέγεθος: | 103*45*31mm |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
5.8GHz άσπρη γραμμική εμφάνιση αισθητήρων κατοχής Dimmable μικροκυμάτων
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Μέγεθος: | 162.6*32.4*31.3mm |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
Πλαστικός ανώτατος ελαφρύς τύπος αισθητήρων κινήσεων κάλυψης 5.8G Dimmable
| Τύπος στοιχείου: | ανώτατο φως |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | ΑΚ 120-277 |
| Δραστηριώδης διάρκεια ζωής (ώρα): | 50000 ώρες |
| Εργασιακή θερμοκρασία ((°C): | -20°C~+60°C |
| Εφαρμογή: | Στο υπόγειο, στο πάρκινγκ, στο υπόγειο, στον διάδρομο, στη σκάλα. |
εύκολη εγκατάσταση κεραιών ράβδων τάσης εισαγωγής αισθητήρων κινήσεων 1-10V Dimmable 120-277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Μέγεθος: | 162.6*32.4*36.1mm |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
IP20 μακροχρόνια συχνότητα έκδοσης 5.8GHz απόστασης ανίχνευσης αισθητήρων διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ θερμοκρασίας
| Ονομασία του προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP20 |
Εσωτερικός αισθητήρας κινήσεων δωματίων αισθητήρων ανίχνευσης κινήσεων Dimmable 5.8GHz
| Ονομασία προϊόντος: | Αισθητήρας μετάδοσης μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη 6 πόλων (L,N,N,L·1-10v+,1-10v-) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |

