-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Αισθητήρας κινήσεων Dimmable Κινήματος μικροκυμάτων μικρός με τη διεπαφή ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Στάση από τον αισθητήρα κινήσεων μικροκυμάτων δύναμης 1W Dimmable για το τρι φως απόδειξης
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Έγκριση: | UL RoHS FCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Αξιολόγηση IP: | IP 20 |
Θέτοντας έλεγχος διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων δύναμης 0.3mW
| Δραστηριακή τάση: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Dimmable από τον αισθητήρα διπλό PD Κινήματος μικροκυμάτων 1-10V για την ελαφριά πρόοδο φωτοκυττάρων επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας mition μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | triproof/ανώτατο φως |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Ρύθμιση τηλεχειρισμού |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m (ανώτατο όριο που τοποθετείται) Max.3m (τοίχος που τοποθετείται) |
IP20 αισθητήρας κατοχής διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για το χώρο στάθμευσης Lihgt αυτοκινήτων αποθηκών εμπορευμάτων
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+55°C |
| Λειτουργία: | λειτουργία ενεργοποίησης/αποσύνδεσης+φωτισμού |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Θέτοντας υψηλή συχνότητα 5.8GHz αισθητήρων κινήσεων Dimmable ελέγχου διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50% |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
Ο τοίχος τοποθέτησε την υπαίθρια μικροκυμάτων περιοχή ανίχνευσης αισθητήρων διευθετήσιμη μέσω του διακόπτη ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
Ανιχνευτής Κινήματος μικροκυμάτων αισθητήρων κινήσεων υψηλής συχνότητας 5.8GHz BLE
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Δραστηριακή τάση: | Αμερικανική έκδοση:120-277VAC,Ευρωπαϊκή έκδοση:12-240VAC |
Κύριος έλεγχος 120-277VAC σκλάβων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων Highbay Bluetooth
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. 12m/39.36ft |
| Ρυθμίσεις ελέγχου: | Εφαρμογή HAISEN |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
Εκτίμηση ανιχνευτών IP20 Κινήματος μικροκυμάτων Dimmable 120VAC 277VAC
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |

