-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Συμπαγές σχέδιο Swith ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ πιστοποιητικών CE RoHS για το ελαφρύ προσάρτημα ανώτατης τρι-απόδειξης
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Διασύνδεση: | Τερματικό πλέγμα 4 πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Triproof UFO ανώτατο όριο αισθητήρων κινήσεων κόλπων που τοποθετείται υψηλό για τον έλεγχο φωτισμού
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz,μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 4 διαφορετικά σχέδια για διαφορετικές εφαρμογές |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Λειτουργία: | Ενεργοποιημένο/ΑΠ, μπορεί να είναι χαμηλώσιμο |
| Πιστοποιητικό: | CE UL FCC RED |
Έλεγχος διακοπτών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ που εξασθενίζει τον αδιάβροχο ανιχνευτή κινήσεων αισθητήρων UL
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz,μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 4 διαφορετικά σχέδια για διαφορετικές εφαρμογές |
| Η γραμμή ελέγχου: | Μαύρο L μέσα, Λευκό N, Κόκκινο L έξω. |
| Δύναμη αναμονής: | ≤1W |
| Λειτουργία: | Έκδοση ενεργοποίησης/αποσύνδεσης |
Λειτουργούσα τάση 120V 277VAC αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων IP20 ΔΆΛΙ
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac,50/60Hz, μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Τάση εισαγωγής αισθητήρων κινήσεων Dimmable κατοχής φωτισμού 120VAC 277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | Λιγότερο ή ίσο με 1w |
| Λειτουργία: | 1-10v αμβλύνσεις/ ενεργοποίηση/αποκλεισμός/χειριστήριο |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C~+70°C |
Λειτουργούσα τάση αισθητήρων κινήσεων Dimmable τοποθετημένη ανώτατο όριο 120VAC 277VAC
| Τεχνολογία: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκή εμφάνιση με διαχωρισμό της κεφαλής |
| Δυνατότητα διακόπτη: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 2,5-6 μέτρα/8,2-19,68 πόδια |
Αποσυνδεμένη ρύθμιση τηλεχειρισμού αισθητήρων κινήσεων κόλπων μικροκυμάτων υψηλή
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ,3.0A@120Vac, 50/60Hz, μέγιστο,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 8-15 μέτρα / 26,25-49,2 πόδια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C~+70°C |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |
120VAC 277VAC IP20 6m εσωτερικός αισθητήρας κινήσεων για το διάδρομο γραφείων
| Έλεγχος θαμπώματος: | Λειτουργία αμβλύνειας + ON/OFF |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃ ~ +55℃ |
Άσπρος αισθητήρας Dimmable μικροκυμάτων κάλυψης για τον εμπορικό φωτισμό γραφείων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Λειτουργία: | Ενεργός αισθητήρας διακόπτη |
| Σχεδιασμός: | Συμπίεση σχεδιασμού |
Η ασφάλεια των οδηγήσεων εξασθένισης 5.8GHz ανάβει τον εσωτερικό αισθητήρα κινήσεων αισθητήρων HD402V
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.6m/19.68ft |
| Λειτουργία: | ενεργοποίηση/αποκλεισμός+αμβλύνση |
| Διασύνδεση: | Τερματικό συμπλέκτη επτά πόλων (L,N,N,L·1-10v+,1-10v-,SNYC) για καλώδιο 0,75- 1,5 mm 2 |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |

