-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων IP20 0.5W ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το κιονοειδές σχέδιο κεραιών διακοπτών
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m (εγκαταστημένο στην οροφή) Max.3m (εγκαταστημένο στον τοίχο) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø12m ((εγκαταστημένο στο ταβάνι) Max.10m ((εγκαταστημένο στον τοίχο)) |
Βιομηχανικός αισθητήρας κινήσεων Dimmable 4 Τύπος Πολωνού - στο τερματικό για τις περισσότερες συσκευές φωτισμού
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Πιστοποιητικό: | CULus καταχωρισμένη, FCC |
Αισθητήρας ανώτατων ελαφρύς 120V 277VAC κινήσεων ΕΠΆΝΩ ΑΠΌ το συμπαγές σχέδιο διακοπτών
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
Τύπος κεραιών ράβδων αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 220VAC 240VAC 50Hz 60Hz
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Σχέδιο εμφάνισης: | Σχεδιασμός κεραίας ράβδου |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ.4m/13.12ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.ø12m/39.36ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό |
Στρογγυλός αισθητήρας ανώτατων ελαφρύς κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το καινοτόμο σχέδιο διακοπτών
| Δραστηριακή τάση: | 120~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | <1mw> |
| Διασύνδεση: | Τερματικό σύμπλεκτη τεσσάρων πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Το CE ενέκρινε τον έξοχο έλεγχο διακοπτών ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων 120VAC
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Διασύνδεση: | Τερματικό πλέγμα 4 πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
CE RoHS αισθητήρων μικροκυμάτων PIR κεραιών 120VAC 277VAC ράβδων πιστοποιημένο
| Εφεδρικό εξασθενίζοντας επίπεδο: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
Συμπαγής αισθητήρας μικροκυμάτων σχεδίου 120VAC για το φως ανώτατου Triproof
| Δραστηριακή τάση: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | μέγιστο.100w |
| Δύναμη αναμονής: | <0> |
| Διασύνδεση: | Τερματικό πλέγμα 4 πόλων (L,N,N,L) για καλώδιο 0,75-1,5 mm 2 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μέγιστο 6 μέτρα (στο ταβάνι), μέγιστο 3 μέτρα (στο τοίχο) |
Ενέργεια - αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων αποταμίευσης με την εύκαμπτη γωνία ανίχνευσης 150°
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη: | <1w> |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Διεπαφές: | 4-πόλος pluggable τερματικό σφιγκτηρών (Λ, Ν, Ν, L) για το καλώδιο 0.75-1.5mm2 |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m (ανώτατο όριο που τοποθετείται) Max.3m (τοίχος που τοποθετείται) |
IP20 αποσυνδεμένος πολυ αισθητήρας του ΔΑΛΙΟΎ επάνω από το διακόπτη χρόνος ζωής 50000 ωρών
| Δραστηριακή τάση: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.6m |

