-
αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων
-
Αισθητήρας κινήσεων BLE
-
Αισθητήρας κινήσεων PIR
-
dimmable αισθητήρας κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ το διακόπτη
-
UL οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης
-
UL αισθητήρας
-
Αισθητήρας ΣΥΝΕΧΩΝ κινήσεων
-
Αισθητήρας κινήσεων του ΔΑΛΙΟΎ
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένου κυκλώματος
-
Αισθητήρας φωτός της ημέρας φωτοκυττάρων
-
Οδηγός αισθητήρων κινήσεων
-
Καθολικός έξυπνος τηλεχειρισμός
-
Οδηγός των οδηγήσεων έκτακτης ανάγκης έκδοσης CE
-
Οδηγός UFO
-
ClemensΤα προϊόντα σας χρησιμοποιούνται στα βιομηχανικά προγράμματα αποκατάστασης εδώ στην άριστη φήμη της Ευρώπης και enjyo. -
TamasΧρησιμοποιούμε μερικών από τα προϊόντα σας και είναι άριστα! -
AngeloΤο ht18v-ι σας λειτουργεί τέλεια για το πρόγραμμά μου.
Ευφυής ανίχνευση Κινήματος αισθητήρων κινήσεων IP65 Bluetooth PIR
| Δραστηριακή τάση: | 120-240VAC 50/60Hz · 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής: | ≤1.5w |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μαξ.16M/52.48ft |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -35°C ~ +55°C |
Ασύρματος αισθητήρας Dimmable HF UL 30 βαθμός γωνία ανίχνευσης 150 βαθμού
| Λειτουργία: | Λειτουργία εξασθένισης |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Γωνία ανίχνευσης: | 30°-150° |
Αδιάβροχο μικρό σχέδιο μακροχρόνιας σειράς αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων καινοτόμο
| Λειτουργούσα τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ικανότητα μετατροπής: | Το Max.3.0A@120Vac, το Max.2.0A@277Vac |
| Χρόνος λαβής: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Κατώτατο όριο φωτός της ημέρας: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Εφεδρική δύναμη: | <1w> |
5.8GHz αισθητήρας κατοχής Dimmable υψηλής συχνότητας για το φως Highbay των οδηγήσεων UFO
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Max.15m/49.2ft |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Max.ø16m/52.48ft |
| Χρώμα Apperance: | Λευκό ή μαύρο |
| Δραστηριακή τάση: | 120-277Vac, 50/60Hz |
Εσωτερικός ανιχνευτής Pir μικροκυμάτων τηλεχειρισμού αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων
| Δραστηριακή τάση: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Δυνατότητα εναλλαγής: | Μαξ. Μαξ.3.0A@120Vac, μέγιστο.2.0A@277Vac |
| Λειτουργία: | Ελέγχος από απόσταση |
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | Μαξ. Μαξ.4.5m |
ρύθμιση τηλεχειρισμού οδηγών αισθητήρων κινήσεων μικροκυμάτων 120V 240VAC
| Οδηγός LED: | 20W Απομονωμένος οδηγός LED |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE SAA |
| Τεχνολογία: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Δύναμη εισόδου: | 25W (μέγιστο) |
| ρεύμα εισόδου: | 0.4Α Μαξ. |
Ελαφρύς τηλεχειρισμός αισθητήρων κινήσεων Dimmable διακοπτών που θέτει κατάλληλος για το φως επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | αισθητήρας mition μικροκυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | οδηγημένο φως επιτροπής |
| εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Έλεγχος: | Ρύθμιση τηλεχειρισμού |
| Τοποθετώντας ύψος: | Max.6m (ανώτατο όριο που τοποθετείται) Max.3m (τοίχος που τοποθετείται) |
Εύκολη συνέλευση 4 αισθητήρων Κινήματος μικροκυμάτων Detechable Τύπος Πολωνού στο τερματικό
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Συχνότητα μικροκυμάτων: | 5.8GHz±75MHz |
| Υψόμετρος τοποθέτησης: | 20,5-4,5m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Πεδίο ανίχνευσης: | Μέγιστο.ø12m (εγκαταστημένο στο ταβάνι) |
| Ζωή: | 50,000 ώρες |
0-10V εξασθενίζοντας αισθητήρας μικροκυμάτων λειτουργίας με το αποσυνδεμένο σχέδιο
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | Αποσυνδεμένος με το mainbody και κεφάλι αισθητήρων |
| Λειτουργία: | 0-10V εξασθένιση |
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός/διακόπτες ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένος στην τσάντα φυσαλίδων, που ενισχύεται με το επίπεδο εγγράφου, που συσκευάζεται έπειτα |
UL εγκεκριμένος εξασθενίζοντας αισθητήρας κινήσεων της FCC RoHS για τον έλεγχο φωτισμού
| Ονομασία προϊόντος: | αισθητήρας κινήσεων μικροκυμάτων |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 120-277 VAC 50/60Hz |
| Δύναμη αναμονής: | < 1W |
| Περιοχή ανίχνευσης: | 10%50%75%100% |
| Δύναμη μικροκυμάτων: | < 0,3mW |

